Yıldız: Beyoğlu’na değer katacak yeni projelerimiz hazır

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Haydar Ali Yıldız,  “Beyoğlu’nda görev yaptığımız beş yıl içerisinde 114 projeyi hayata geçirdik. Yeni dönemde de Beyoğlu’na değer katacak yeni projelerimiz hazır” dedi.

Yıldız: Beyoğlu’na değer katacak yeni projelerimiz hazır
Yayınlama: 26.02.2024
A+
A-

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı tarafından yeniden aday gösterilen Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında Piyalepaşa, Kaptanpaşa, Örnektepe ve Keçecipiri mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet ederek talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldız, beş yıl gibi kısa bir sürede 114 projeye imza attıklarını ve yeni dönemde de aynı kararlılıkla çalışacaklarını söyledi.

BEŞ YIL İÇERİSİNDE 114 PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİK

Beyoğlu’nda önemli projelere imza attıklarını belirten Yıldız, “Beyoğlu’nun her bir ferdi bizlere inandı ve gerek doğrudan gerekse de dolaylı olarak desteklerini sundu ve hep birlikte başardık. Beyoğlu’nda görev yaptığımız beş yıl içerisinde 114 projeyi hayata geçirdik. 400’ü aşkın etkinlik düzenledik. En önemli sorunlardan birisi kentsel dönüşümdü ve şehrin yarım asırlık hayali olan Okmeydanı Kentsel Dönüşüm Projesini hayata geçirmek bizlere nasip oldu. Birinci etap Fetihtepe’de tamamlanmak üzere. Yeni dönemde de önceliğimiz şehrimizi depremlere hazır hale getirmek olacak” dedi.

“KİLİT NOKTALARDA YENİ TÜNELLER AÇACAĞIZ”

Yeni dönemde de önemli projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Yıldız, “Beyoğlu’na değer katacak yeni projelerimiz hazır. Hasköy ile Kasımpaşa bölgeleri için metro projemiz var. Yeni dönemde Murat Kurum başkanımızla birlikte inşallah bu çalışmayı da tamamlayacağız. Ulaşım sorununu çözmek için kilit noktalarda yeni tüneller açacağız. Bunun yanı sıra otopark sorununu çözmek için de 10 bin araçlık otopark projelerimiz hazır. Yeni dönemde hayata geçireceğimiz bir diğer önemli çalışma ise yeni hayvan barınağı projemiz. İnşallah hep birlikte Beyoğlu’muza değer katmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş