Vinca mavisi ve rose renklerindeki Dyson saç bakım ürünleri satışta

Cila dokusuna sahip yeni Vinca mavisi ve rose rengi, hassasça uygulanmış saten boyasıyla porselen benzeri bir doku hissi yaratıyor

Vinca mavisi ve rose renklerindeki Dyson saç bakım ürünleri satışta
Yayınlama: 04.11.2022
A+
A-

İSTANBUL (AA) – Dyson, Dyson saç bakım ürünlerinin 2022 hediye sezonu için özel olarak sınırlı sayıda satışa sunulan yeni Vinca mavisi ve rose renklerini tanıttı.

Şirket açıklamasına göre, yeni renk serisi, Dyson'ın renk, malzeme ve cila kullanımına önem veren mühendisleri tarafından tasarlandı. Cila dokusuna sahip yeni Vinca mavisi ve rose rengi, hassasça uygulanmış saten boyasıyla porselen benzeri bir doku hissi yaratıyor. Birçok denemeyle tasarlanan doku, verniksiz seramiğin pürüzsüz yüzey hissini veriyor.

Uzay araştırmalarının ilk günlerinde geliştirilen ileri modern seramik, günümüzde pürüzsüz ve son derece dayanıklı özellikleri nedeniyle havacılık ve tıp alanlarında yaygın olarak kullanılıyor. Isıya karşı dayanıklı olması özelliğiyle, Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, Dyson Airwrap multi-styler ve Dyson Corrale saç düzleştiricide de kullanılan akıllı ısı kontrolü teknolojisiyle de uyumluluk göstererek, şekillendirme sırasında aşırı ısıya maruz kalmayı önlüyor. Saniyede 100 defaya kadar sıcaklığı ölçen bir cam boncuk termistöre sahip makineler, şekillendirme süresince aşırı ısı hasarını sınırlıyor.

Dyson'ın Vinca mavisi ve rose renklerindeki yeni özel serisi, Dyson Demo Store'larda, Dyson doğrudan satış noktalarında ve Dyson.com.tr üzerinden satışa sunuluyor. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi ve Dyson Corrale saç düzleştirici hediye seti Dyson tasarımı saklama kutusuyla gelirken, Dyson Airwrap multi-styler hediye setinin içerisinde Dyson tasarımı saklama kutusu ve seyahat çantası yer alıyor.

– Dyson Corrale saç düzleştirici

Tüm saç tipleri için uygun olan Dyson Corrale kablosuz saç düzleştirici, esnek bakır plakalarıyla saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esneyerek her geçişte tüm saç tellerine eşit ısı ve gerginlik uyguluyor.

Dyson'ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle bir araya gelen Dyson Corrale saç düzleştirici, kablosuz performans sunup ısı hasarını azaltarak dilediği her yerde stilinden ödün vermek istemeyenlerin seçimi oluyor. Kablosuz kullanım özgürlüğü, her yerde her türlü stile ulaşmaya olanak tanıyor.

Dyson Corrale kablosuz saç düzleştirici, saniyede 100 kez sıcaklık ölçen bir platin sensör kullanarak üç hassas ısı ayarı sunuyor. Bu teknoloji, hassas ve doğru ısı sağlamak için ısıtma sistemini kontrol eden bir mikroişlemci ile iletişim kuruyor.

– Dyson Supersonic saç kurutma makinesi

Farklı saç tipleri için tasarlanan Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, hızlı, güçlü ve odaklanmış bir hava akımı kullanıyor. Ergonomik yapısıyla elde tutarken kullanım kolaylığı ve denge sağlayıp geleneksel saç kurutma makinelerine göre daha sessiz bir performans sunarken, akıllı şekilde ısıyı kontrol altında tutup saçı aşırı ısı hasarından koruyor.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, geleneksel saç kurutma makinelerinden farklı olarak, ısı ayarını düzenlemek için hava sıcaklığını saniyede 40 defadan fazla ölçüyor. Dyson'ın Akıllı Isı Kontrol teknolojisine sahip Dyson Supersonic saç kurutma makinesi, saçın parlaklığını korumaya yardımcı olmak için aşırı ısı hasarını önlüyor.

– Dyson Airwrap multi-styler

Dyson şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi, Dyson Airwrap multi-styler’ı yakın zamanda satışa sundu. Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken etkisini artırmak için kendi tasarımlarına meydan okuyarak, aşırı ısı olmadan farklı saç tipleri için çeşitli stiller sunan bir şekillendirici tasarladı.

Soğuyabilen ve dönen uçlara sahip yeni nesil şekillendirici bukle başlıkları, saçın gücünü korumaya yardımcı olmak için ısı hasarı olmadan buklelere ve dalgalara daha hızlı ve kolay ulaşmayı sağlıyor. Bir önceki nesil şekillendiricide iki bukle başlığıyla elde edilen sonuçları tek bir başlıkla elde edebilen kullanıcılar, artık başlıkları değiştirmeye gerek kalmadan saat yönünde ve saat yönünün tersine bukleler ve dalgalar oluşturarak tüm saçı şekillendirebilme imkanı buluyor. Yeniden tasarlanmış fırça başlıklarıysa, yeni çok fonksiyonlu Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığının yanı sıra gelişmiş Coanda performansıyla daha fazla kontrolle şekillendirme sağlıyor. İki başlık etkisini bir araya getiren Coanda etkili düzleştirici kurutma başlığı, aşırı ısı olmadan tek seferde elektriklenmeleri giderirken bir dokunuşla güçlü bir kurutucuya dönüşüyor.

Dyson, daha önceki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da sadece yeni başlıklarla kendi ürünlerini güncelleyebilme imkanı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk defa uygulanan bu fikir, makinenin geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor. Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı azalttığından, bunun sonucunda kullanılan enerji ve malzemeleri önemli ölçüde aza indiriyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hava akımı hızı, basıncı ve kontrolü seviyesine ulaşmak için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin deneme yanılma sürecinin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. ​​​​​​​

Dyson Saç Bakımı, Dyson Demo Store Güzellik Laboratuvarı'nda deneyimlenebiliyor. Dünya çapında Dyson Demo Store'larda bulunan şekillendirme alanları, saç teşhisi, Dyson'ın tüm saç teknolojileriyle kişiselleştirilmiş şekillendirme ve Dyson saç teknolojisini sunuyor. Islak ve kuru saç şekillendirme imkanı sunan Dyson Demo Store’da kullanıcılar, kuaför deneyimi yaşamak için Dyson uzmanlarına danışarak saç şekillendirme randevusu talep edebiliyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş