Aziz Yıldırım: Ben kimsenin adamı değilim. Ben Fenerbahçe’nin adamıyım

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli kulübün haziran ayında yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa aday olduğunu düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.

Aziz Yıldırım: Ben kimsenin adamı değilim. Ben Fenerbahçe’nin adamıyım
Yayınlama: 15.05.2024
A+
A-

 

Yıldırım’ın öne çıkan sözleri şöyle;

“6 sene önce ‘Aziz Yıldırım gitti, Türk futbolu kurtuldu’ dediler. Şimdi de ‘Aziz Yıldırım gelsin, Türk futbolunu kurtarsın’ diyorlar…”

“Hapisteyken kulübü halka açtım, 1 milyon üye olsun istedim. Anadolu’da Fenerbahçelileri bir araya getirecek binalar açılmasını istedim… Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütlerinden biridir. Fenerbahçe’nin istemediği bir şey Türkiye’de olmaz…”

“Başkanlığa aday olma niyetim yoktu. Keyfim yerinde. Para da kazanıyordum. İşlerim tıkırında. Ama Fenerbahçe’de bazı sıkıntılar olduğunu gördüm. Arkadaşlarıma ‘Biriniz aday olun, beraber yürüyelim’ dedim. ‘Sen varken aday olmayız’ dediler…”

“Ben hiçbir partinin adamı değilim, olmam da! O troller de bu işlere girmesin. Hükümet desteği ile değil, bir laf uğruna geliyorum… ‘Ben varken Fenerbahçe’yi şampiyon yapmayacaklar’ lafı üzerine geliyorum…”

“Ben kimsenin adamı değilim. Ben Fenerbahçe’nin adamıyım”

Aziz Yıldırım’ın basın toplantısı devam ediyor…

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş