Soba, bomba gibi patladı! Korku dolu anlar kamerada

Erzurum’da bir iş yerinde yanan kömür sobası bomba gibi patladı. Sobanın etrafında oturan 3 kişi patlamanın ardından etrafa savruldu. O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Soba, bomba gibi patladı! Korku dolu anlar kamerada
Yayınlama: 30.01.2023
A+
A-

Patlama, Yakutiye ilçe merkezindeki Sanayi Sitesi’nde meydana geldi. Bir iş yerinde yanan sobanın etrafında oturan 2 müşterisinin yanına giden iş yeri sahibi Samet Şentürk (22) sobanın kapağını açıp kapatması ile patlama meydana geldi.

BÜYÜK KORKU YAŞADILAR

İş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde sobadan çıkan alevler Samet Şentürk’ün kaş, kirpik ve saçında yanıklara neden oldu. Müşterileri, Muhammed Çağrı Çelik (24) ve Lokman Topbaş (26) ise büyük korku yaşadı.

OLAY ANINI ANLATTI

Müşterilerden Muhammed Çağrı Çelik, 1İş yerine aracımı getirmiştim. Tamiri yapılırken ben ve arkadaşım Lokman, sobanın başında oturuyorduk. O sırada yanımıza gelen iş yeri sahibi Samet sobanın kapağını açıp kapattı. O sırada patlama oldu. Sobadan çıkan alevler Samet’in yüzüne doğru geldi. Biz de patlamanın sesi ile etrafa savrulduk. Bomba gibi patlayan soba bizi çok korkuttu” diye konuştu.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş