Erdoğan: Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen 7. Gençlik Buluşması öncesinde vakfın 81 il temsilcisiyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimin son seçimi olduğunu söyledi. Erdoğan, Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçim son seçimim. Ama buradan çıkacak netice, benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak dedi.

Erdoğan: Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim
Yayınlama: 08.03.2024
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik Vakfı tarafından Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenen 7. Gençlik Buluşması öncesinde vakfın il temsilcileriyle bir araya geldi. Erdoğan, “Öncelikle bugün ki buluşmayı şereflendirdiğiniz için hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Çok önemli bir dönemin arefesindeyiz. Malum 31 Mart Türkiye’de bir dönüm noktası. Ve bu dönüm noktasında tüm İslam dünyasının gözleri Türkiye’de. Türkiye’de ne olacak? Her ne kadar bu bir genel seçim değilse de, yerel seçimde gözler, AK Parti’nin bu seçimlerden alacağı netice ne olacak? Onun için tabii çok güçlü bir gençliğe sahip olan davamız, inşallah sandıkları adeta patlatırcasına 31 Mart akşamında o farklı bakanlara gereken cevabı verecektir diye inanıyorum. onun için tabi şurada 22 gün kaldı. Bu 22 günü en güzel şekilde değerlendirerek, gerek ana kademe, gerek kadın kolları, gerek gençler, beraberce bir çalışmayla inşallah gerekli cevabı sandıkta vereceğiz” dedi.

“YASANIN VERDİĞİ YETKİYLE BU SEÇİM SON SEÇİMİM”

“Ben ardı arkası kesilmeyecek şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum. Adeta nefes almaksızın koşturuyoruz. Çünkü benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçim son seçimim. Ama buradan çıkacak netice, benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak. Onun için de hazırlıklarımızı buna göre yapıp, adımı da buna göre atmamız lazım ki, çok farklı bakanlara karşı gereken cevabı istiyoruz ki 31 Mart akşamı verelim. 1 Nisan’dan itibaren de yeni bir dönemi inşallah başlatalım. Ben sizlere inanıyorum. Sizlere güveniyorum ve İnşallah başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, bütün buralarda bir değişim dönüşümü yapalım. Çünkü gözler burada” ifadelerini kullandı.

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş