CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan Dünya Kupası mesajı: Ülkemizi toparladığımızda, futbolumuz da bu ataletten kurtulacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 2022 FIFA Dünya Kupası’nı kazanan Arjantin’i tebrik ederken dikkat çeken bir mesaj da verdi. Kılıçdaroğlu, “2022 FIFA Dünya Kupası’nı büyük bir mücadele ile kazanan Arjantin Milli Takımı’nı, muazzam kariyerini Dünya Kupası ile taçlandıran Messi’yi ve tüm Arjantin halkını yürekten kutluyorum. Ülkemizi toparladığımızda, futbolumuz da bu ataletten kurtulacak. O günleri görmeye az kaldı” ifadesini kullandı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan Dünya Kupası mesajı: Ülkemizi toparladığımızda, futbolumuz da bu ataletten kurtulacak
Yayınlama: 19.12.2022
A+
A-

Dünya Kupası Finali’nde Mbappe’nin golleri Fransa’yı kurtaramadı. Uzatmalarda da eşitliğin bozulmadığı maçta şampiyon penaltılarla belirlendi. Arjantin 7-5’le 3. kez ‘dünyanın en büyüğü’ oldu.

KILIÇDAROĞLU’NDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Arjantin’in 2022 FIFA Dünya Kupası’nı kazanması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da gündemindeydi. Twitter hesabından bir tebrik paylaşımı yapan Kılıçdaroğlu, attığı tweet’te dikkat çeken de bir mesaj verdi.

“O GÜNLERİ GÖRMEYE AZ KALDI”

CHP lideri paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “2022 FIFA Dünya Kupası’nı büyük bir mücadele ile kazanan Arjantin Milli Takımı’nı, muazzam kariyerini Dünya Kupası ile taçlandıran Messi’yi ve tüm Arjantin halkını yürekten kutluyorum. Ülkemizi toparladığımızda, futbolumuz da bu ataletten kurtulacak. O günleri görmeye az kaldı.”

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan Dünya Kupası mesajı: Ülkemizi toparladığımızda, futbolumuz da bu ataletten kurtulacak

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş