Bestemsu Özdemir’den sevgilisine ‘evlilik teklifi’ mesajı!

Oyuncu Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz nisan ayında Bebek’te bir mekandan el ele çıkarken görüntülendiği ve İlişkimiz iki-üç ay önce başladı. Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum açıklamasını yaptığı Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik teklifi beklediğini söyledi. Durdu’nun sevgilisinin dikkat çeken bu çağrısına nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.

Bestemsu Özdemir’den sevgilisine ‘evlilik teklifi’ mesajı!
Yayınlama: 02.12.2022
A+
A-

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Ekim 2021’de Maslak’ta bulunan özel bie hastanede böbrek rahatsızlığı nedeniyle 11 gün boyunca tedavi gören Bestemsu Özdemir, hastane bahçesinde tekerlekli sandalyede oturduğu sırada görüntülenmişti. Geçtiğimiz günlerde aynı hastaneden çıkarken objektiflere yansıyan oyuncu, sevenlerini korkutmuştu.Bestemsu Özdemir'den sevgilisine 'evlilik teklifi' mesajı!

“O HASTALIĞIMDAN ESER YOK”

Basın mensuplarının “Çok geçmiş olsun. Bir sorun yoktur umarız. ‘Hastalığınız mı tetikledi acaba?’ diye düşünmüştük” demesi üzerine Özdemir, “Yok, Allah korusun. O zor süreç geride kaldı, gayet iyiyim. O hastalığımdan eser yok. Teyzem rahatsız, onu ziyarete geldim. Ailecek buradayız. Birkaç gün burada kalacak teyzem” demişti.

SEVGİLİSİ ÖZEL PLAKALI ARACINI TAHSİS ETTİ

30 yaşındaki oyuncu, plakası sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’nun baş harflerinden oluşan ve kendisi için özel olarak tahsis edilen araca binerek, hastaneden ayrılmıştı.Bestemsu Özdemir'den sevgilisine 'evlilik teklifi' mesajı!

“İŞİMİZİN GEREĞİ NEYSE ONU YAPIYORUZ”

Modelliği bırakıp 2012’de oyunculuk kariyerine başlayan Bestemsu Özdemir, önceki gece Armutlu’da bir mekan çıkışında görüntülendi. Muhabrilerin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, dijital platformlardaki sansürsüz sahneler hakkında konuştu: Bütün projeleri takip etme şansı buluyorum. İşimizin gereği neyse bizler onu yapıyoruz. Bana da gelse ben de kabul ederim ve yaparım.Bestemsu Özdemir'den sevgilisine 'evlilik teklifi' mesajı!

“EVLİLİK TEKLİFİ BEKLİYORUM”

Bestemsu Özdemir, yaklaşık bir yıl önce aşk yaşamaya başladığı Serkan Mehmet Durdu ile ilişkisi hakkında, “Her şey yolunda. Ben de evlilik teklifi bekliyorum. Bakalım ne zaman gelicek? Buradan da ona duyuralım” diyerek, kahkaha attı.Bestemsu Özdemir'den sevgilisine 'evlilik teklifi' mesajı!

“ŞANS BU SEFER BENDEN YANA”

Bestemsu Özdemir-Serkan Mehmet Durdu çifti, geçtiğimiz nisan ayında Bebek’te basın mensuplarının karşısına el ele çıkmıştı. Oyuncu, “İlişkimiz yaklaşık iki-üç ay önce başladı” ifadelerini kullanmıştı.Bestemsu Özdemir'den sevgilisine 'evlilik teklifi' mesajı!

Daha önce verdiği bir röportajda “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” sözleri hatırlatılan Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum, şans bu sefer benden yana gibi oldu” demişti.

sonbasin.com / Milliyet.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.