AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum Mimar ve Mühendisler Grubu’nu ziyaret etti

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli’de bulunan Mimar ve Mühendisler Grubu’nu ziyaret etti. Ziyaret programında konuşan Kurum, “Amacımız, çocuklarımıza güzel, huzurla ve güvenle yaşayabilecekleri bir gelecek bırakabilmek. İstanbul’un, bu kutlu şehrin güzelliğini her sokağında hissedebilecekleri, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul’un o ruhunu her sokağına nakşedeceğimiz anlayışla çalışacağız. Bize emanet şehri yeniden ehil ellere teslim etme arzusuyla, 31 Mart’a gitmemiz lazım diye konuştu.

AK Parti İBB Başkan Adayı Kurum Mimar ve Mühendisler Grubu’nu ziyaret etti
Yayınlama: 21.03.2024
A+
A-

 

“GECE GÜNDÜZ HEP BİRLİKTE MÜCADELE ETTİK”

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Şişli’de bulunan Mimar ve Mühendisler Grubu’nu ziyaret etti Kurum’a ziyaretinde Mimar ve Mühendisler Grubu Genel Başkanı Bülent Şen ve üyeler eşlik etti. Programda yaptığı konuşmada İstanbul’un geleceği için mimar ve mühendislerle birlikte çalışacaklarının altını çizen Kurum, “Ben sizin bir mesai arkadaşınız oldum yıllardır. Beraber çalıştık, beraber mücadele ettik. Farklı alanlarda, afette, selde, yangında depremde beraberdik. Vatandaşlarımızın refahı için, şehirlerimizin huzuru için projeler çizdik, beraber uyguladık. İnşaatlarını beraber yaptık, altyapılarını beraber yeniledik ve hamdolsun ülkemizi bugünlere getirebilme adına da gece gündüz hep birlikte mücadele ettik. Bu süreçte, ‘Türkiye Yüzyılı’na girdik. İkinci bir yüzyıldan bahsediyoruz. Bu yüzyılda İstanbul’un lokomotif bir şehir olması ve ekonominin merkezi, yüksek teknolojinin merkezi, insanlarımızın huzurla, güvenle yaşadığı bir şehir olabilmesi için de bu mücadeleyi daha güçlü bir şekilde vermemiz lazım” ifadelerini kullandı.

“AMACIMIZ, ÇOCUKLARIMIZA HUZURLA VE GÜVENLE YAŞAYABİLECEKLERİ BİR GELECEK BIRAKABİLMEK”

İstanbul’a yönelik amaçlarına değinen Kurum, “Amacımız, çocuklarımıza güzel, huzurla ve güvenle yaşayabilecekleri bir gelecek bırakabilmek. İstanbul’un, bu kutlu şehrin güzelliğini her sokağında hissedebilecekleri, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul’un o ruhunu, her sokağına nakşedeceğimiz anlayışla çalışacağız. Bize emanet şehri yeniden ehil ellere teslim etme arzusuyla, 31 Mart’a gitmemiz lazım” diye konuştu.

“ÖNCELİĞİMİZ İSTANBUL OLACAK”

Mimar Mühendisler Grubu ile birlikte çalışmak istediklerini sözlerine ekleyen Kurum, “Biz her zaman ulaşılan tarafta olacağız. Geçmişte nasıl ulaştıysanız, bundan sonraki süreçte de ulaşacağız ve önceliğimiz İstanbul olacak” diyerek konuşmasını tamamladı.

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş