“Aday olacak mısınız” diye sorulan Yavaş, verdiği yanıtla tüm salonu kahkahaya boğdu

6’lı masanın adayı olarak adı öne çıkan Mansur Yavaş, öğrencilerden gelen “Aday olacak mısınız?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi. Yavaş’ın “Ben bu soruyu duymamak için hiçbir yere gitmiyorum.” demesinin ardından salonda gülüşmeler yaşandı.

“Aday olacak mısınız” diye sorulan Yavaş, verdiği yanıtla tüm salonu kahkahaya boğdu
Yayınlama: 06.12.2022
A+
A-

2023 seçimleri yaklaştıkça, 6’lı masanın adayının kim olacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Adaylık için adı en çok geçenlerden olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bir üniversitede gençlerle buluştu. Yavaş adaylıkla ilgili gelen bir soruya dikkat çeken bir yanıt verdi.

VERDİĞİ YANIT SONRASI ÖĞRENCİLER GÜLÜMSEDİ

Bir öğrencinin “Aday olacak mısınız?” sorusuna Yavaş’ın “Ben bu soruyu duymamak için hiçbir yere gitmiyorum.” demesinin ardından salonda gülüşmeler yaşandı.

“BİZ NE DERLERSE ONA UYACAĞIZ”

Yavaş konu hakkında, “Şöyle, çocuklar sağ olun. Sizlerin teveccühü, güzel bakan güzel görürmüş ama bizi Ankara halkı Ankara için seçti ve hizmet etmemizi bekliyor. Bizden başka bir görev istenirse biliyorsunuz bu 6’lı masanın görevi. Biz ne derlerse ona uyacağız ama çok samimi olarak bir şey söyleyeceğim. Hem 6 milyonluk bir şehirde belediye başkanı olacaksınız, hem de korumasız, rahat bir şekilde halkın içerisinde gezebileceksiniz. Daha bundan büyük makam da sanmıyorum, bunu açık açık söyleyeyim.” ifadelerini kullandı.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş