6’lı Masa’nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni açıklandığı sırada Gültekin Uysal uyuyakaldı

6’lı Masa’nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni açıklandığı sırada Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın göz kapaklarının ağırlığına yenik düşmesi dikkat çekti. Uysal’ın uyukladığı anlar kameralar tarafından görüntülendi.

6’lı Masa’nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni açıklandığı sırada Gültekin Uysal uyuyakaldı
Yayınlama: 30.01.2023
A+
A-

Millet İttifakı’nın Ortak Politikalar Mutabakat Metni, altı siyasi parti genel başkanının katıldığı toplantıda açıklandı. 244 sayfadan oluşan metinde 2 binden fazla yeni düzenleme yer alıyor.

METİN AÇIKLANIRKEN UYUYAKALDI

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da katıldı. Medyanın sıkı takip ettiği programda metnin okunduğu sırada Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın uyuklaması dikkat çekti.

9 ANA BAŞLIK VAR

6’lı Masa’nın kamuoyu ile paylaştığı Ortak Mutabakat Metni, 9 ana başlık ve 75 alt başlıktan oluşuyor. Metindeki 9 ana başlık ise şu şekilde sıralanıyor: Hukuk, Adalet ve Yargı, Kamu Yönetimi, Yolsuzlukla Mücadele, Şeffaflık ve Denetim, Ekonomi, Finans ve İstihdam, Bilim, Ar-Ge, Yenilikçilik, Girişimcilik ve Dijital Dönüşüm, Sektörel Politikalar, Eğitim ve Öğretim, Sosyal Politikalar, Dış Politika, Savunma, Güvenlik ve Göç Politikaları.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş