Yürek parçalayan anlar! Sele kapılan yaşlı adam elini uzattı, yardım etmek yerine çekime devam etti

Türkiye 3 büyük depremin ardından Şanlıurfa ev Adıyaman’da yaşanan sel felaketiyle bir kez daha sarsıldı. Bölgeden gelen bir görüntü ise yürekleri parçaladı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüde akıntıya kapılan yaşlı adamın videoyu çeken kişiye el uzattığı anlar yer aldı. Yardım etmek yerine çekime devam eden kişiye ise sosyal medyada tepki büyük.

Yürek parçalayan anlar! Sele kapılan yaşlı adam elini uzattı, yardım etmek yerine çekime devam etti
Yayınlama: 15.03.2023
A+
A-

Son yılların en yoğun yağışını alan Şanlıurfa, sel felaketiyle mücadele ediyor. Yıllık yağış ortalaması 450 kilogram olan kente sadece iki günde yaklaşık 150 kilogram yağış düştü. Cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu.

10 VATANDAŞIMIZ HAYATINI KAYBETTİ

Şanlıurfa’da 9 kişi, selin vurduğu bir diğer il olan Adıyaman’da ise 1 vatandaşımız hayatını kaybetti. Selin etkili olduğu noktalarda arama kurtarma çalışmaları ise sürüyor.

AKINTIDA ELİNİ UZATTI

Bölgeden gelen bir görüntü ise yürekleri dağladı. Selin her şeyi önüne katıp götürdüğü sokakta, akıntıya kapılan yaşlı bir adamın, o anda kayıtta olan vatandaşa el uzattığı anlar sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu. O anda kayda deavm edip yaşlı adama yardım etmeyen kişi birçok kişiyi kızdırdı.

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş