Yasak Elma 157. bölüm fragmanı izle! (VİDEO) Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak?

Yasak Elma 157. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. FOX TV’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak? Peki, Yasak Elma 157. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı neden yok? Yasak Elma 157. bölüm 2. fragmanı ve Yasak Elma 157. bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

Yasak Elma 157. bölüm fragmanı izle! (VİDEO) Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izle! Yasak Elma yeni bölümde neler olacak?
Yayınlama: 28.11.2022
A+
A-

Yasak Elma 157. bölüm fragmanı izle! FOX TV’de yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak? Peki, Yasak Elma 157. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yasak Elma yeni bölüm fragmanı neden yok? Yasak Elma 157. bölüm 2. fragmanı ve Yasak Elma 157. bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacaktır. İşte, Yasak Elma 157. bölüm fragman videosu!

YASAK ELMA 157. BÖLÜM FRAGMANI!

Yasak Elma 157. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANIYASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kumru’nun yalanları Caner’i şüphelendirir. Yıldız ise Ender ve Doğan’la uğraşmaya devam eder. Ender, Zeynep ve Engin’in nişanlanmasının yalan olduğunu ispat edecektir…

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine kavuşmanın peşindeyken, Zeynep hiç hayal etmediği olaylarla karşılaşacağı başlangıçlara yelken açar…

Ender Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARIEnder Çelebi, (Şevval Sam), (1-): Halit, Alihan ve Kaya’nın eski eşi; Çağatay’ın nişanlısı, Doğan ve Sinan’ın eski sevgilisi, Erim ve Yiğit’in annesi, Caner’in ablası. Kuyu Holding’in ortağı ve Ceo’sudur. Güçlü ve cesaretli bir kadındır. İşinde çok başarılıdır. Para ve güç olmazsa olmazıdır ve çok bencildir. Gençliğinden beri Kaya’ya âşıktır.Yıldız Yılmaz Yıldırım, (Eda Ece), (1-): Zeynep’in kardeşi, Halitcan’ın annesi, Asuman ve Mustafa’nın kızı, Doğan’ın eşi, Halit, Kemal ve Çağatay’ın eski eşi, Nadir’in eski nişanlısı ve Kerim’in eski sevgilisi. Hep mutlu olmaya çalışan, sevecen ancak bir o kadar da intikamcı bir kadındır. Bursalıdır. Ailesinin maddi durumu çok iyi olmadığı için gençliğinden beri hep zengin olmayı hayal etmiştir ve hep sosyete ve lükse ilgi duyar.Çağatay Kuyucu, (Berk Oktay), (86-): Yıldız’ın eski eşi, Ender’in nişanlısı, Hasan Ali ve Feride’nin oğlu, Ahu’nun kardeşi ve Feyza ve Kumru’nun eski sevgilisi, Atlas’ın öz ve Halitcan’ın manevi babası. Yakışıklı, çalışkan ve iyi eğitimli bir adamdır.Kumru Yıldırım, (Biran Damla Yılmaz), (111-): Doğan ve Handan’ın kızı, Çağatay ve Ömer’in eski sevgilisi. Dünyaca ünlü sosyete güzelidir.Doğan Yıldırım, (Murat Aygen), (111-): Yıldız’ın eşi, Kumru’nun babası, Handan’ın eski eşi, Ender ve Arzu’nun eski sevgilisi. Kuyu Holding’in yeni ortağıdır. Çok zengin bir iş adamıdır. Toskana’dan dönmüştür. Geçmişten beri Sami Önder’le arasında büyük bir düşmanlık bulunmaktadır.
sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş