Üniversiteli genç, kız istemeye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çağırdı: Kayınbaban bir yanlış yapmaz değil mi?

İstanbul Rami Kütüphanesi’nde gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’la üniversite öğrencisi bir genç arasındaki diyalog yüzleri güldürdü. Evlenmek istediğini söyleyen genç, 150 bin liralık evlilik paketi vaadinin bir an önce hayata geçirilmesini isteyerek, “Bizim müstakbel kayınbaba sizi çok seviyor. Bu garibi sevindirir de bir ister misiniz?” diye sordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsteriz be! Kayınbaban bir yanlış yapmaz değil mi?” şeklinde cevap verdi.

Üniversiteli genç, kız istemeye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çağırdı: Kayınbaban bir yanlış yapmaz değil mi?
Yayınlama: 20.05.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Rami Kütüphanesi’nde gençlerle bir araya geldi. Gençlerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir üniversite öğrencisi gençle girdiği diyalog dikkat çekti.

“BEKARSIN GALİBA”

Boğaziçi Üniversitesi İktisat ikinci sınıf öğrencisi Necati Işık, aynı zamanda bir firmada çalıştığını belirterek, “150 bin liralık evlilik paketi vaadiniz var. Malum. Vadesi de güzel, ödemesiz olması da güzel” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bekarsın galiba” diye araya girince salonda herkes güldü.

“İSTERİZ BE”

“Evet. Hayırlı işte acele etmemiz lazım.” diyen genç, paketin bir an önce Meclis’ten geçmesini istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan destek isteyen genç, “Siz bana desteği verirseniz benim maaş da var. Bir de bizim müstakbel kayınbaba sizi çok seviyor. Bu garibi sevindirir de bir ister misiniz?” diye sordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsteriz be! Gökten ne yağar ki yer kabul etmesin. Bir yanlış yapmaz değil mi?” şeklinde cevap verdi.

Sizce Sinan Oğan 2. turda kimi destekleyecek?

— Haberler.com (@Haberler) May 20, 2023

Sizce 2. turda seçimi kim kazanacak?

— Haberler.com (@Haberler) May 15, 2023

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş