Üçüncü defa Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi

ESKİŞEHİR ATATÜRK LİSESİ, I KNOW I’M INTRODUCİNG (TANIYORUM, TANITIYORUM) ETWİNNİNG PROJESİ ÇERÇEVESİNDE YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR SAYESİNDE 3’ÜNCÜ DEFA NATİONAL QUALİTY LABEL (ULUSAL KALİTE ETİKETİ) ÖDÜLÜNÜ KAZANDI.

Üçüncü defa Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirildi
Yayınlama: 20.12.2023
A+
A-

Eskişehir Atatürk Lisesi, I Know I’m Introducing (Tanıyorum, Tanıtıyorum) eTwinning projesi çerçevesinde yürütülen çalışmalar sayesinde 3’üncü defa National Quality Label (Ulusal Kalite Etiketi) ödülünü kazandı.

Toplamda 6 kişilik bir ekiple gerçekleştirilen çalışmalar, Eskişehir Atatürk Lisesi’ne European School Education Platform (ESEP) tarafından verilen 3’üncü National Quality Label (Ulusal Kalite Etiketi) ödülünü getirdi. Eskişehir başta olmak üzere Türkiye’nin tanıtılmasının amaçlandığı projede, çibörekten balaban köfteye, lületaşından çeşitli el sanatlarına, Porsuk Çayı’ndan tarihi binaların olduğu bölgelere kadar birçok önemli değerin ve bilim insanlarının tanıtımı gerçekleştirildi.

Bu çalışmalar sonucunda projeye destek veren İngilizce Öğretmeni Mukaddes Birtan Pekgüç ve öğrencileri Irmak Ançı, Kadir Şentuna, Beyza Nur Özen, Alper Barutca, Çağla Çisil Caymaz ve Muhammed Yusuf Açıl’a Ulusal Kalite Etiketi sertifikası ile madalya verildi. Ekip dayanışmasının ve sorumluluk bilincinin önemine dikkat çeken öğrenciler, elde edilen sonucun sıkı çalışmalarının getirdiği yorgunluğu unutturduğunu söyledi.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş