Türkiye, televizyon kanallarının ortak yayınıyla ‘tek yürek’ olacak

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geliyor.

Türkiye, televizyon kanallarının ortak yayınıyla ‘tek yürek’ olacak
Yayınlama: 14.02.2023
A+
A-

 

 Tüm televizyon kanallarını bir araya getiren ‘Türkiye Tek Yürek’ yardım kampanyasında ünlü isimler AFAD ve Kızılay’a yardım toplayacak. 15 Şubat Çarşamba (yarın) akşam saat 20.00’de düzenlenecek yardım programı tüm televizyon kanallarından aynı anda ekrana gelecek.

SANAT, İŞ VE SPOR DÜNYASINDAN İSİMLER YER ALACAK

Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan depremzedeler için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın tüm kanallarda aynı anda ekranlara gelecek. Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şıkel, Tümer Doğru, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılacak ortak yayında sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri ve yardımseverler depremzedelere destek olacak. 

ATV, FOX, KANAL D, KANAL 7, SHOW, STAR, TRT ve TV 8 televizyonlarının katkısı ve ortaklığıyla düzenlenecek yardım kampanyası programını DHA da canlı olarak yayınlayacak. “Türkiye Tek Yürek” programı dha.com.tr üzerinden izlenebilecek.

 

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş