Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Azerbaycan’ın operasyonu Ermenistan Devletiyle değil, Karabağ’daki çapulcu Ermeni takımıyla alakalı bir konu

Son dakika: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD dönüşü yaptığı önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan’ın Karabağ’da başlattığı antiterör operasyonuna ilişkin olarak, “Azerbaycan’ın operasyonu Ermenistan Devletiyle değil, Karabağ’daki çapulcu Ermeni takımıyla alakalı bir konu.” ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Azerbaycan’ın operasyonu Ermenistan Devletiyle değil, Karabağ’daki çapulcu Ermeni takımıyla alakalı bir konu
Yayınlama: 21.09.2023
A+
A-

Birleşmiş Milletler 78. Genel Kurulu için ABD’nin New York kentinde bulunan ve bugün yurda dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iç ve dış politikaya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan’ın Karabağ’da düzenlediği antiterör operasyonuna ilişkin olarak, “Azerbaycan’ın operasyonu Ermenistan Devletiyle değil, Karabağ’daki çapulcu Ermeni takımıyla alakalı bir konu.” dedi.

“BUNLAR BİR DAHA NEFES ALAMAZLAR”

Erdoğan konuşmasının devamında, “İlham gardaşımla görüşmelerimi yaptım. O da bu noktada hem Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda yaptığım konuşmadan dolayı teşekkürlerini bana iletti hem de ‘artık orada bir daha bunlar herhalde nefes alamazlar’ dedi. ‘İşi şu anda bitirdik. Bir sıkıntı yok.’ dedi ve noktayı koyduk.” ifadelerini kullandı.

Ayrıntılar geliyor…

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş