Sandıklı’da gıda denetimi

AFYONKARAHİSAR’IN SANDIKLI İLÇESİNDE TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TARAFINDAN TÜKETİCİ SAĞLININ KORUNMASI VE GÜVENİLİR GIDA ARZININ SAĞLANMASI AMACIYLA GIDA ÜRETİM VE SATIŞI YAPAN İŞ YERLERİNE YÖNELİK DENETİM YAPILDI.

Sandıklı’da gıda denetimi
Yayınlama: 15.04.2023
A+
A-

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından tüketici sağlının korunması ve güvenilir gıda arzının sağlanması amacıyla gıda üretim ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetim yapıldı.

Ramazan ayı münasebetiyle denetimler, tüketici sağlının korunması ve güvenilir gıda arzının sağlanması amacıyla kasap, fırın, pastane ve unlu mamuller üretimi yapan iş yerleri ile restoran gibi toplu tüketim yerlerinde arttırarak devam ediyor. Denetimler hakkında açıklamalarda bulunan kurum yetkilileri, “Amacımız halkın sağlığını korumak ve güvenilir gıda tüketimini sağlamaktır. Toplum sağlığı ve tüketici menfaatlerini korumaya yönelik çalışmalarımız bundan sonra da mesai mefhumu gözetilmeksizin aynı kararlılıkla devam edecektir. Tüketicilerimiz gıda ile ilgili her türlü ihbar ve şikayetlerini ALO 174 Gıda hattına yapabileceklerdir” ifadelerine yer verildi.

Sandıklı’da gıda denetimi
Sandıklı’da gıda denetimi
Sandıklı’da gıda denetimi
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş