Rize mitinginde gördüğü manzara Erdoğan’ı mest etti: Bugün bir başka

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi. Alandaki kalabalığı görünce mest olan Erdoğan, “Rabbime hamdolsun şu muhteşem katılıma bakın. Bu 14 Mayıs’ın müjdesidir. Rize’yi görüp de meftun olmamak mümkün mü? Tabiatı ile denizi ile yeşilin en nadide tonlarıyla şu güzelliği görüp de aşık olmamak mümkün mü? Ben sizlere aşığım.” dedi.

Rize mitinginde gördüğü manzara Erdoğan’ı mest etti: Bugün bir başka
Yayınlama: 03.05.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

“BU 14 MAYIS’IN MÜJDESİDİR”

Alandaki kalabalığı görünce mutluluğunu dile getiren Erdoğan, “Ana ocağım, baba yurdum, ata toprağım Rize’yi gönülden selamlıyorum. Sizlerin aracılığı ile Rizemizin tüm ilçelerindeki, köylerindeki kardeşlerime selamlarımı yolluyorum. Siyasette bugüne kadar Rizemde böyle bir katılım görmemiştim. Bugün bir başka. Bu 14 Mayıs’ın müjdesidir. İnşallah sandıklar patlıyor mu? 14 Mayıs’ta da inşallah bir başka müjdeyi Rize’den alacağız. Buradan bu muhteşem meydandan Rize’nin çalışkan, mert, Karadeniz gibi yüreği coşkulu insanlarını selamlıyorum. Heyecanınızdan, vefanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Rize’yi görüp de meftun olmamak mümkün mü? Tabiatı ile denizi ile yeşilin en nadide tonlarıyla şu güzelliği görüp de aşık olmamak mümkün mü? Ben sizlere aşığım. Sizleri seviyorum. Sevmemek mümkün mü? Sizler gibi hemşehrilerime sahip olup da gururlanmamak mümkün mü?” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

“21 yılda 15 seçim zaferine imza attık. Türkiye’yi tarihinin en büyük başarılarıyla beraber tanıştırdık. Milletimizin iradesine vurulan prangaları beraber parçaladık. Ülkemizi güvenli sahillere beraber çıkardık. Terör örgütlerinin kalleş saldırılarını beraber püskürttük. İhanet şebekeleri karşısında ülkemizi beraber savunduk. Nice yatırımı 21 yılda beraber kazandırdık. Rize ile birlikte ülkemizin 81 vilayetini eserlerimizle nakış nakış işledik.”

Ayrıntılar geliyor…

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş