Polisten vatandaşı bilgilendirdi

TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNCE SUÇ OLUŞMADAN ÖNCE ÖNLEYİCİ POLİSLİK KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME ÇALIŞMALARI YAPILDI. AKARBAŞI MAHALLESİ’NDE YAPILAN ÇALIŞMALARDA, İŞYERİ VE İKAMETTEN HIRSIZLIK İLE DOLANDIRICILIK KONUSUNDA 1 MAHALLE MUHTARI ZİYARETİ, ESNAF VE VATANDAŞLAR DA OLMAK ÜZERE TOPLAM 45 KİŞİYE BİLGİLENDİRME YAPILDI. BİLGİLENDİRME FAALİYETLERİ ESNASINDA HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIK OLAYLARINA KARŞI BASİT GÜVENLİK TEDBİRLERİ İÇERİĞİNE SAHİP BROŞÜRLERDEN TOPLAM 35 ADET DAĞITILDI.

Polisten vatandaşı bilgilendirdi
Yayınlama: 06.06.2024
A+
A-

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, suç oluşmadan önce Önleyici Polislik kapsamında 45 kişiye bilgilendirme yapılırken, toplam 35 bilgilendirici broşür dağıtıldı.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince suç oluşmadan önce Önleyici Polislik kapsamında bilgilendirme çalışmaları yapıldı. Akarbaşı Mahallesi’nde yapılan çalışmalarda, işyeri ve ikametten hırsızlık ile dolandırıcılık konusunda 1 mahalle muhtarı ziyareti, esnaf ve vatandaşlar da olmak üzere toplam 45 kişiye bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme faaliyetleri esnasında Hırsızlık ve Dolandırıcılık olaylarına karşı basit güvenlik tedbirleri içeriğine sahip broşürlerden toplam 35 adet dağıtıldı.

Polisten vatandaşı bilgilendirdi
Polisten vatandaşı bilgilendirdi
Polisten vatandaşı bilgilendirdi
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş