Polis vatandaşları hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirdi

ESKİŞEHİR’DE POLİS EKİPLERİNCE, YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLEN 68 VATANDAŞA İŞ YERİ VE İKAMETTEN HIRSIZLIK KONULARINDA ALINABİLECEK BASİT TEDBİRLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME YAPILARAK BROŞÜRLER DAĞITILDI.

Polis vatandaşları hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirdi
Yayınlama: 04.06.2024
A+
A-

Eskişehir’de polis ekiplerince, yüz yüze görüşülen 68 vatandaşa iş yeri ve ikametten hırsızlık konularında alınabilecek basit tedbirler hakkında bilgilendirme yapılarak broşürler dağıtıldı.

Edinilen bilgiye göre, Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerince suç oluşmadan önce önleyici polislik nedeniyle bir bilgilendirme çalışması daha gerçekleştirildi. Bu çerçevede, Kurtuluş ve Gökmeydan mahallelerinde iş yeri ve ikametten hırsızlık ile konularında konusunda 1 mahalle muhtarı, 15 esnaf, 1 cami derneği lokali, ve 20 apartman sakini olmak toplam 68 vatandaş ile yüz yüze görüşülerek alınabilecek basit tedbirler hakkında bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme faaliyetleri esnasında konuya ilişkin alınabilecek güvenlik tedbirleriyle ilgili 55 adet de broşür dağıtıldı.

Polis vatandaşları hırsızlık olaylarına karşı bilgilendirdi
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş