Polis ekiplerinden aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma

ESKİŞEHİR’DE POLİS EKİPLERİNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN ARANAN ŞAHISLARIN YAKALANMASI ÇALIŞMALARINDA BİR ARAÇ İÇERİSİNDE 2,5 GRAM METAMFETAMİN ELE GEÇİRİLİRKEN, BİR ŞÜPHELİNİN HIRSIZLIK VE SİLAH BULUNDURMAKTAN 4 YIL 2 AY KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASINDAN ARANDIĞI TESPİT EDİLDİ.

Polis ekiplerinden aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma
Yayınlama: 23.05.2024
A+
A-

Eskişehir’de polis ekiplerince gerçekleştirilen aranan şahısların yakalanması çalışmalarında bir araç içerisinde 2,5 gram metamfetamin ele geçirilirken, bir şüphelinin hırsızlık ve silah bulundurmaktan 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezasından arandığı tespit edildi.

Edinilen bilgilere göre, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışma yaptı. Yapılan çalışmalarda bir araç içerisinde bulunan şahıslardan 7 alümünyum folyo içerisine gizlenmiş 2,5 gram metamfetamin maddesi ve 1 adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ele geçirildi. Ayrıca, yapılan kontrolde 1 şüphelinin ‘Hırsızlık, Bina İçerisinde Muhafaza Altına Alınmış Eşya Hakkında Hırsızlık ve Nitelik Bakımından Vahim Olan Silah veya Mermileri Satın Alınması Taşınması Bulundurması’ suçundan aranması olduğu ve 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edildi.

Yakalanan şüphelilere ‘Uyuşturucu Madde Kullanma’ suçundan gerekli işlemler yapılırken, kesinleşmiş hapis cezası bulanan şahıs adli mercilere sevk edildi.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş