Polis ekipleri ’Barlar Sokağı’ndaki uygulamalarını sürdürüyor

ESKİŞEHİR’DE POLİS EKİPLERİNCE, ‘BARLAR SOKAĞI’ ADIYLA BİLİNEN VURAL SOKAK VE ÇEVRELERİNDE YAPILAN UYGULAMADA 164 ŞAHIS VE 4 ARACA KİMLİK SORGUSU YAPILDI.

Polis ekipleri ’Barlar Sokağı’ndaki uygulamalarını sürdürüyor
Yayınlama: 31.05.2024
A+
A-

Eskişehir’de polis ekiplerince, ’Barlar Sokağı’ adıyla bilinen Vural sokak ve çevrelerinde yapılan son uygulamada 164 şahıs ve 4 araca kimlik sorgusu yapıldı.

Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz gün saat 21.00 ila 02.15 saatleri arasında Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Hoşnudiye mahallesinde bulunan Vural sokak ve çevrelerinde genel asayişin ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla denetim yapıldı. Umuma açık yerlerde alkol satış yasağı, müzik yayını yasağı saatleri, iş yerlerinin kapanış saatine uyma ve aranan şahısların yakalanması konularına yönelik Asayiş Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube ve Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı toplam 4 ekip 10 personelle yapılan uygulamada 164 şahıs ve 4 araca kimlik sorgusu yapıldı. Gerçekleştirilen kontrollerin sonucunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı belirtildi.

Polis ekipleri ’Barlar Sokağı’ndaki uygulamalarını sürdürüyor
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş