MHP, ittifak ortağı HÜDA PAR ile bayramlaşmayacak

Siyasi partiler arasındaki geleneksel bayramlaşma etkinliğinde takvim belli oldu. İkinci günü gerçekleştirilecek bayramlaşma programında Cumhur İttifakı ortağı MHP ile ilgili detay dikkat çekti. MHP, aynı ittifakta yer alan Hür Dava Partisi ile bayramlaşmayacak.

MHP, ittifak ortağı HÜDA PAR ile bayramlaşmayacak
Yayınlama: 26.06.2023
A+
A-

Siyasi partiler arasındaki geleneksel bayramlaşma etkinliğinde takvim açıklanırken, programdaki MHP ayrıntısı dikkat çekti. MHP, Cumhur İttifakı’nda birlikte yer aldıkları HÜDA PAR ile bayramlaşmayacak.

PARTİLER, İKİNCİ GÜN BAYRAMLAŞACAK

Siyasi partiler arasındaki bayramlaşma programları belli oldu. Bayramlaşma programı, Kurban Bayramı’nın ikinci günü yapılacak.

MHP, HÜDA PAR İLE BAYRAMLAŞMAYACAK

Programda Cumhur İttifakı ortaklarından MHP ile ilgili detay dikkatlerden kaçmadı. MHP’nin aynı ittifakta yer alan Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) ile bayramlaşmayacağı belirtildi.

MHP’DE İLK ZİYARET AK PARTİ’YE

MHP kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığında MYK Üyesi Mertcan Ağaç, Genel Başkan Başdanışmanı Merve Menekşe, ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MYK Üyesi Fatih Çetinkaya ve Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy bulunuyor. MHP de Ak Parti, CHP, BBP, DSP ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaşacak.

AK PARTİ’NİN ZİYARET TAKVİMİ

Ak Parti‘nin kabul heyetinde, Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur başkanlığında Ankara Milletvekili Orhan Yegin, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Reşide Yüksel, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Osman Ertuğrul Yörük, ziyaret heyetinde ise Ankara Milletvekilleri Murat Alparslan ve Kurtcan Çelebi, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyeleri Hatice Atan ve Sena Aktürk, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyeleri Derya Çıraklı ve Mustafa Öztürk bulunuyor. AK Parti’de ilk bayramlaşma 09.30’da CHP’yi ziyaret ve kabulle başlayacak, MHP, HÜR DAVA, BBP, İYİ Parti ve diğer partilerle devam edecek.

CHP HEYETİNE NAZLIAKA BAŞKANLIK EDECEK

CHP’nin kabul heyeti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Parti Meclisi Üyesi Aylin Nazlıaka başkanlığında Ankara Milletvekili Aliye Timisi Ersever ile Gençlik Kolları MYK Üyesi Uygar Elitoğ’dan, ziyaret heyeti ise Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Parti Meclisi Üyesi ve Muğla Milletvekili Gizem Özcan, Kadın Kolları MYK Üyeleri Armağan Akyüz, Ayten Gülsever ve Çiğdem Geceoğlu, Gençlik Kolları MYK Üyesi Dilara Dalbudak ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Sezgin Kaya’dan oluşuyor. CHP ise AK Parti, MHP, İYİ Parti, DSP, HDP ve Yeşil Sol Parti, Zafer Partisi, Memleket Partisi, DEVA Partisi ve diğer partilerle bayramlaşacak.

İYİ PARTİ’NİN BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

İYİ Parti kabul heyetinde Toplumsal Politikalar Başkanı Ayfer Yılmaz, Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Özlale, GİK Üyeleri Ali Demir ve İrem Yaman, ziyaret heyetinde ise Kadın Politikaları Başkanı Ünzile Yüksel, Ankara Milletvekili Yüksel Arslan ve GİK Üyesi Fatih Koca yer alıyor. İYİ Parti ise AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Gelecek ve DEVA Partisinin de aralarında bulunduğu partilerle bayramlaşacak.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş