Meserret İnel İlkokulu öğrencileri 90’lar şarkılarını seslendirdi

MESERRET İNEL İLKOKULU 3-D SINIFI YILSONU GÖSTERİSİ DÜZENLEDİ. SINIF ÖĞRETMENİ SEVAL ZİNCİRKIRAN ÖNDERLİĞİNDE ZÜBEYDE HANIM KÜLTÜR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞEN ETKİNLİKTE ÇOCUKLAR 90’LI YILLARIN ŞARKILARINI SESLENDİREREK KEYİFLİ ANLAR YAŞATTI.

Meserret İnel İlkokulu öğrencileri 90’lar şarkılarını seslendirdi
Yayınlama: 02.06.2024
A+
A-

Meserret İnel İlkokulu 3-D sınıfı yıl sonu gösterisi düzenledi. Sınıf Öğretmeni Seval Zincirkıran önderliğinde Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte çocuklar 90’lı yılların şarkılarını seslendirerek keyifli anlar yaşattı.

Meserrel İnel İlkokulu öğrencileri, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği etkinlikte keyifli anlar yaşattı. İlk olarak sahneye Michael Jackson dansıyla çıkan öğrenciler, izleyenlerden büyük alkış aldı. Öğrenciler ardından modern dansla keyifli anlar yaşatırken, Kayahan ve Demet Sağıroğlu’ndan ’Gözlerinin Hapsindeyim’, Yonca Evcimik’ten ’Aboneyim’, MFÖ ve Harun Kolçak şarkılarını seslendirerek anne ve babalarına unutulmaz anlar yaşattı. Şarkıların ardından 3-D sınıfı tiyatro grubu da ’Masal Bu Ya’ oyununu sahneledi. Masal kahramanlarını canlandıran minikler izleyenlerden tam not aldı. Oyunun yazarı ve yönetmeni Çiğdem Öztürk ve öğretmen Seval Zincirkıran’a katkılarından ve emeklerinden dolayı çiçek takdim edilerek gün sona erdi.

Meserret İnel İlkokulu öğrencileri 90’lar şarkılarını seslendirdi
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş