Kurumlararası Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu Bilecik Belediyesi takımı kupasını validen aldı

KURUMLARARASI BASKETBOL TURNUVASI’NIN ŞAMPİYONU BİLECİK BELEDİYESİ TAKIMI KUPASINI VALİDEN ALDI

Kurumlararası Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu Bilecik Belediyesi takımı kupasını validen aldı
Yayınlama: 02.11.2023
A+
A-

Bilecik’te düzenlenen ’Kurumlararası Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu Bilecik Belediyesi olurken, takım oyuncuları kupasını Vali Şefik Aygöl’ün elinden aldı.

Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen kurumlar arası Basketbol Turnuvası’nın şampiyonu Bilecik Belediyesi oldu. Bilecik Belediyesi, Bilecik İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinin de yer grupta oynadığı 4 müsabakanın 3’ü kazanarak şampiyon oldular. Çağatay Okatan, Deniz Esentürk, Umut Özdemir ve Can Doğanay’dan oluşan Bilecik Belediyesi Basketbol Takımı büyük başarı elde etmişlerdi.

Kupalarını Vali Aygöl verdi

Cumhuriyet Bayramı ve 100’üncü yıl kutlamaları kapsamında düzenlenen törende sonrası takımın yıldızı oyuncusu ve turnuvada takımı ayakta tutan Deniz Esentürk takım oyuncularından Umut Özdemir, Bilecik Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdür V. Mesut Ünver kupalarını Vali Şefik Aygöl’ün elinden aldı.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş