Kırsal Kalkınma Destekleri toplantısı gerçekleştirildi

ESKİŞEHİR İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE KÜTAHYA YOLU HİZMET BİNASI TOPLANTI SALONUNDA ŞUBE VE İLÇE MÜDÜRLERİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ.

Kırsal Kalkınma Destekleri toplantısı gerçekleştirildi
Yayınlama: 26.12.2022
A+
A-

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde ilçe müdürlerine yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Eskişehir Tarım ve Orman İl Müdür Yardımcıları Murat Eren ve Kemal Çevik ile şube ve ilçe müdürleri katılım sağladı. Toplantı Eren’in, Eskişehir’deki tüm çiftçi ve yatırımcıların kırsal kalkınma desteklerinden haberdar olması gerektiğini, ilçe müdürlüklerinin ilçelerindeki tüm çiftçilerin hibe desteğine ulaşması hususundaki çalışmalarının geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda artarak devam etmesi gerektiğini ifade etti.

Güncel tebliğ ve uygulama esasları hakkında Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Dr. Uğur Sağlam tarafından gerçekleştirilen sunum ile katılımcılara detaylı bilgilendirme yapıldı. Ayrıca çiftçi bilgilendirme toplantılarının yapılması hususunda ilçe müdürlerinden gelen talepler değerlendirildi. Toplantı şube ve ilçe müdürleriyle bilgi alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Kırsal Kalkınma Destekleri toplantısı gerçekleştirildi
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş