Kentçizer Atölyesi çizerlerini bekliyor

TEPEBAŞI BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZLERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN KENTÇİZER ATÖLYESİ YENİ KATILIMCILAR İLE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEK.

Kentçizer Atölyesi çizerlerini bekliyor
Yayınlama: 07.04.2023
A+
A-

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri tarafından düzenlenen Kentçizer Atölyesi yeni katılımcılar ile çalışmalarına devam edecek.

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, düzenlediği etkinlikler ile gençler için farklı aktiviteler sunmaya devam ediyor. Gençlerce çok sevilen Kentçizer Atölyesi de yeni katılımcılar ile tekrar gerçekleştirilecek. Katılımcı gençler, atölye çerçevesinde geçtiğimiz aylarda Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu’nda ortaya çıkan eserleri, Tepebaşı Belediyesi Atila Özer Karikatürlü Ev, Varlığınız Sağlığımız Anıtı, Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı gibi çizimler gerçekleştirdi. Yeni dönem için gerçekleştirilecek çalışmalar da “Eskişehir’i belirleyeceğimiz rota dâhilinde, yerinde defterlerimize işliyoruz” sloganı ile düzenlenecek atölyeye, 13 yaş üstü katılımlar kabul edilecek ve gençlerde çizim geçmişi aranmayacak.

Kentçizer Atölyesi “Yerinde, anında ve zamanında, kenti kâğıda aktarma” olarak bilinen bir çalışma. Kentin daha iyi algılanması, 20 sene sonra değişecek bir yapının belgelenmiş olması gibi amaçları olan atölyede katılımcılar, Tepebaşı’nın belirli bölgelerinde çizimler yapıyor.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş