İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde silahlı saldırı: Olayla ilgisi olmayan vatandaşı vurdular

İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önünde “pes” dedirten bir olay yaşandı. Silahla vurup yaraladıkları bir kişiyi takip eden bir grup şahıs, vurulan kişinin tedavi gördüğü hastanenin önünde bekleyen vatandaşlara rastgele ateş açtı. Silahlı saldırıda konuyla alakası olmayan bir vatandaş yaralandı. Silah saldırı ve sonrasında yaşananla ise cep telefonu kamerasınca kaydedildi.

İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde silahlı saldırı: Olayla ilgisi olmayan vatandaşı vurdular
Yayınlama: 17.09.2023
A+
A-

İzmir‘deki Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önünde, bir grup tarafından husumetlileri oldukları ile sürülen şahıslara yönelik düzenlenen silahlı saldırıda olayla ilgisi bulunmayan bir vatandaş yaralandı. Yaşanan panik anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, saat 02.00 sıralarında İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana geldi. İddiaya göre, birlikte alkol aldıkları ileri sürülen şahıslar arasında çıkan tartışmada, kişi veya kişilerce tabancayla açılan ateş sonucu bir kişi vuruldu. Yaralı şahıs markete sığınırken, burada market çalışanını da yaralayan şüpheliler hızla olay yerinden kaçtı.

İzmir Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde silahlı saldırı: Olayla ilgisi olmayan vatandaşı vurdular

HASTANE ÖNÜNDE BEKLEYEN VATANDAŞLARA RASTGELE ATEŞ AÇTILAR

Yaralı, Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, husumetlileri oldukları ileri sürülen şüpheli veya şüpheliler, hastanenin acil servisi önünde bekleyen şahıslara silahlı saldırı gerçekleştirdi. Peş peşe açılan ateş sonucu olayla ilgisi bulunmayan bir vatandaş da vücuduna isabet eden mermi nedeniyle yaralanırken, şüpheliler hızla olay yerinden kaçtı.

O ANLAR KAMERADA

Yaralı vatandaş hastanede tedavi altına alınırken, olay yerinden kaçan şüphelileri yakalama çalışmaları başlatıldığı öğrenildi. Yaşanan korku dolu anlar ise anbean bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kayda alındı.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.