İstanbul’da korku dolu anlar! Sahibinin bıraktığı pitbull cinsi köpek, 13 yaşındaki çocuğu ısırdı

İstanbul’da sahibinin şaka yapmak için serbest bıraktığı pitbull cinsi köpek, 13 yaşında bir çocuğa saldırdı. Dakikalar boyunca bacağını ısırarak bırakmayan köpek, çevredeki vatandaşların sopalı müdahalesi ile kovulurken, yaralı çocuk hastaneye kaldırıldı. Yaşanan o anlar ise saniye saniye kameraya yansıdı.

İstanbul’da korku dolu anlar! Sahibinin bıraktığı pitbull cinsi köpek, 13 yaşındaki çocuğu ısırdı
Yayınlama: 16.03.2023
A+
A-

Geçtiğimiz salı günü akşam saatlerinde Pınar Mahallesi’nde yaşanan olayda, iddiaya göre, site avlusunda oyun oynayan çocukları şaka için korkutmak isteyen bir genç, pitbull cinsi köpeğini serbest bıraktı. O sırada 13 yaşındaki yabancı uyruklu çocuk ise korkarak kaçmaya çalışsa da köpek ayağından ısırdı.

ÇOCUĞUN ÇIĞLIKLARINA KOŞTULAR

Dakikalar boyunca köpek çocuğu bırakmazken, çığlıklarını duyan çevredeki vatandaşlar yardıma koştu. Sopalarla köpeğe vurarak çocuk köpekten kurtarılırken, yaşanan olay sonrasında sağlık ekiplerine haber verildi.

İstanbul'da korku dolu anlar! Sahibinin bıraktığı pitbull cinsi köpek, 13 yaşındaki çocuğu ısırdı

KAMERALARA YANSIDI

İlk müdahalesi olay yerinde yapılan yaralı çocuk hastaneye kaldırıldı. Yaşanan o korku dolu anlar ise anbean kameraya yansıdı.

“BİRKAÇ TANE VURDUM AMA BIRAKMADI”

Köpeğin saldırdığı kızı kurtarmak için sopayla müdahale eden bir esnaf, “Ben dükkanda otururken bir bağrışma sesi duydum ve dışarı çıktım. Baktığımda bir çocuğu köpek ısırmış ve sahibi de köpeği çekmeye çalışıyordu. Kimsenin müdahale etmediğini görünce elime süpürge alarak aşağıya indim. Birkaç tane vurdum ama köpek bırakmadı çocuğu. Daha sonra çevreden birkaç kişi daha geldi, anca öyle kurtardık. Hemen ambulans çağırdık. Daha sonra çocuğu ambulans ise hastaneye götürdüler.” diyerek yaşanan olayı anlattı.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş