İstanbul Valiliği, bir grup Türk’ün Körfez vatandaşına saldırdığı iddia edilen görüntüleri yalanladı: Olay 2 ay önce 3 turist arasında meydana gelmiş

Sosyal medyada “İstanbul’da bir grup Türk, Kuveytli olduğu söylenen bir Körfez vatandaşına saldırdı” başlıklı paylaşımlarına ilişkin İstanbul Valiliği’nden açıklama geldi. Açıklamada paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını, olayın 2 ay önce 3 turist arasında meydana geldiği ifade edildi.

İstanbul Valiliği, bir grup Türk’ün Körfez vatandaşına saldırdığı iddia edilen görüntüleri yalanladı: Olay 2 ay önce 3 turist arasında meydana gelmiş
Yayınlama: 24.09.2023
A+
A-

İstanbul Valiliği, “bir grup Türk’ün Körfez vatandaşına saldırdığı” yönündeki sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını, olayın 2 ay önce 3 turist arasında meydana geldiğini açıkladı.

OLAY 2 AY ÖNCE,3 TURİST ARASINDA YAŞANMIŞ

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, “Sosyal medya mecralarında ‘İstanbul’da bir grup Türk, Kuveytli olduğu söylenen bir Körfez vatandaşına saldırdı’ başlığıyla paylaşımlar yapılmıştır. Konuyla ilgili yapılan araştırmada olayın 2 ay önce Beyoğlu ilçesi Kocatepe Mahallesi’nde 3 turist arasında meydana geldiği tespit edilmiştir.

BİRBİRLERİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMADILAR

Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle sonlanan olayla ilgili taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadığı için herhangi bir adli ya da idari süreç başlatılmamıştır” ifadeleri kullanıldı.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş