İftar ile sahur arasında planlı elektrik kesinti yapılmayacak

ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETİ OEDAŞ, RAMAZAN AYI DOLAYISIYLA ALTYAPI GELİŞTİRME VE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARININ SAATLERİNDE DÜZENLEME GERÇEKLEŞTİRDİ.

İftar ile sahur arasında planlı elektrik kesinti yapılmayacak
Yayınlama: 06.03.2024
A+
A-

Elektrik dağıtım şirketi OEDAŞ, Ramazan ayı dolayısıyla altyapı geliştirme ve iyileştirme çalışmalarının saatlerinde düzenleme gerçekleştirdi.

Bu düzenlemeye göre çalışmalar 08.30-16.30 saatleri arasında tamamlanacak ve böylelikle iftar ve sahur saatleri arasında planlı kesinti yapılmayacak. Muhtemel arıza ve kesintilere ise OEDAŞ’ın 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren arıza bakım ve onarım ekipleri en kısa sürede müdahale edecek. Sürdürülebilir ve güvenli elektrik arzı için yatırım ve bakım-onarım çalışmalarına aralıksız devam eden Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ (OEDAŞ), bu çalışmalar esnasında can, mal ve çevre güvenliği için zorunlu olarak planlı kesinti yapıyor. Şirket bu çalışmalarının saatlerinde Ramazan ayı dolayısıyla bir düzenlemeye gitti. Buna göre planlı kesinti yapılması gereken tüm çalışmalar 8.30-16.30 saatleri arasında tamamlanacak. Böylelikle iftar ile sahur arasında hiçbir planlı kesinti yapılmayacak. Planlı kesintiler haricinde, muhtemel bir arıza nedeniyle gerçekleşebilecek kesintilerde ise OEDAŞ’ın hizmet bölgesi olan Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’taki arıza bakım ve onarım ekipleri, saat fark etmeksizin en kısa sürede müdahale gerçekleştirerek enerji arzı sağlayacak.

24 saat kesintisiz erişim

Yapılan açıklamada, “Tüketiciler her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca da 7 gün 24 saat hizmet veren ‘ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi, ‘OEDAŞ 186’ mobil uygulaması, internet sitesi ve e-posta üzerinden OEDAŞ ile iletişime geçip arıza bildirimi veya diğer taleplerini iletebilir. Bölgelerinde gerçekleşen planlı çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen tüketiciler ise ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi’ni arayarak bilgi güncellemesi yapmaları halinde SMS bildirimi alabilir.” denildi.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş