Folkart Nova satışa çıktı

FOLKART’ın İzmir’in yeni kent merkezindeki projesi; Türkiye’de lüksün, kalitenin, estetiğin yeni simgesi olacak Nova’da, satış süreci başladı. Projenin zemin çalışmaları tamamlanırken, temeli atıldı. Projenin anahtar teslim tarihi, 2024 yıl sonu olarak belirlendi. Folkart Nova’nın, yaklaşık 2 milyar TL yatırım değerine sahip olduğu belirtildi.

Folkart Nova satışa çıktı
Yayınlama: 06.12.2022
A+
A-

Folkart, İzmir Yeni Kent Merkezi’nde, yeni bir projeye daha imza atıyor. Folkart Vega projesinin hemen yanında bulunan arsada yükselecek yeni projenin adı, Folkart Nova. Folkart’ın yeni projesi, Türkiye’nin en ihtişamlı ve en iddialı residence projesi olacak. Zemin iyileştirme çalışmaları tamamlanan ve temeli atılan Folkart Nova’nın anahtar teslim tarihi ise 2024 yılı sonu olarak belirlendi. 

2 MİLYAR TL’LİK YATIRIM DEĞERİ 

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yeni projeyle ilgili şunları söyledi: 

“İzmir’de bugüne kadar imza attığımız 16 farklı projemize, Türkiye’nin en iddialı residence projesi olma özelliği ile bir yenisini daha ekliyoruz. Yeni projemiz, İzmir’in simge yapılarından birisi olarak konumlanan Folkart Vega’nın yan komşusu. İzmir Yeni Kent Merkezi’nde ikonik, ihtişamlı bir yapı olarak yükselecek Folkart Nova, yaklaşık 2 milyar TL yatırım değerine sahip. İnşaatı süresince 1500 kişi çalışacak.” 

Folkart Nova satışa çıktı

29 MİLYAR TL’LİK TOPLAM YATIRIM 

Mesut Sancak, Folkart Nefes İstanbul ve Folkart Country Urla projelerinde inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini, satışa çıkarılan Folkart Nova’nın da 2024 yılı sonunda bitirileceğini vurguladı. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Sancak, Rönesans ve Tekfen ortaklığından satın alınan büyük alanda ise proje satış ofisi yapımı ve zemin çalışmalarının sürdüğünü bildirdi ve şöyle konuştu:   

“İzmir yeni kent merkezinde Türkiye’nin en büyük konut projelerinden birini yapacağımız dev çalışmamızla birlikte, 2006 yılından bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerimizin toplam yatırım değeri, tam 29 milyar TL’dir. Önümüzdeki süreçte, Nova ve diğer yatırımlarımız sırasıyla devam edecektir.” 

Folkart Nova’da 176 konut, 14 işyeri olacak. İçinde açık ve kapalı havuz, fitness salonu, kütüphane, lounge, kapalı otopark kafe, açık oturma alanı, toplantı odası – ofis, çocuk oyun odası, buhar odası, sauna, SPA, pilates, yoga salonu, oyun odası, revir, bisiklet park yeri, 24 saat güvenlik, cep sineması, lobi ve dinlenme bölümleri, kamera güvenlik sistemi, elektrikli araç şarj istasyonu, ve otopark yer alacak. 

Folkart Nova satışa çıktı

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş