Emre Güral Eskişehirspor’un transfer yasağının kalkması için imza verdi

ESKİŞEHİRSPOR’UN ESKİ FUTBOLCUSU EMRE GÜRAL, BORÇ NEDENİYLE KAPANAN TRANSFER TAHTASININ TEKRAR AÇILMASI İÇİN İMZA VERDİĞİNİ AÇIKLADI.

Emre Güral Eskişehirspor’un transfer yasağının kalkması için imza verdi
Yayınlama: 30.12.2022
A+
A-

Eskişehirspor’un eski futbolcusu Emre Güral, borç nedeniyle kapanan transfer tahtasının tekrar açılması için imza verdiğini açıkladı.

Uzun yıllardır maddi olarak zor zamanlar geçiren Eskişehirspor, borç nedeniyle gelen transfer yasağının kalkması için çalışmalarını sürdürüyor. Transfer tahtasını açmak için eski oyuncularından imza bekleyen Eskişehirspor yönetimi, Emre Güral’dan gelen imza ile tekrar umutlandı. Eskişehirspor’da farklı sezonlarda toplam 4 sezon forma giyen Emre Güral, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yine Eskişehirspor yine bir sıkıntılı dönem ve bu zor günleri atlatmak adına ben yine fedakarlıklarımı yapıyorum. 6-7 senedir olduğu gibi. Kaptanımız Sezgin Çoşkun, Başkanımız Mehmet Şimşek ve özellikle Özgür Tulun abimin benim ile sürekli irtibata olup ve kendilerinin büyük Camia Eskişehirspor adına neler yaptıklarını görmek beni umutlandırıyor bence sizi de umutlandırsın. Orda çok iyi niyetli olmayan İnsanlarda var, kendini söz sahibi sanan, hep çok konuşup sonunda hiç bir şey yapmayan veya yapamayan. Onları temizledikten sonrada çok şey daha da kolay ve güzel olacak. Eskişehirspor, Mehmet Başkanımız ve Özgür Tulun Abim için transfer yasağının kaldırılması adına imzamı veriyorum.” ifadelerini kullandı.

Emre Güral Eskişehirspor’un transfer yasağının kalkması için imza verdi
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş