Elazığ’da haşere ve larvalar ile mücadele sürüyor

Elazığ İl Özel İdaresi ekipleri, yaz mevsimi dolayısıyla halk sağlığını tehdit eden sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarını Kurban Bayramı süresince de ara vermeden devam ettiriyor. Merkez ve ilçelere bağlı yerleşim birimlerinde bulunan bataklık, sulama göletleri, sazlık alanlar, gübrelik alanlar, su birikintileri, durgun sular, dereler etkin bir şekilde ilaçlanarak sinek ve larvaların üremesinin önüne geçilmektedir.

Elazığ’da haşere ve larvalar ile mücadele sürüyor
Yayınlama: 01.07.2023
A+
A-

Elazığ‘da haşere ve larvalar ile mücadele sürüyor

ELAZIĞ – Elazığ İl Özel İdaresi ekipleri, yaz mevsimi dolayısıyla halk sağlığını tehdit eden sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarını Kurban Bayramı süresince de ara vermeden devam ettiriyor.

Elazığ’da İl Özel İdaresi ekipleri tarafından, halk sağlığını tehdit eden sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu çerçevede ekipler, merkez ve ilçelere bağlı yerleşim birimlerinde bulunan bataklık, sulama göletleri, sazlık alanlar, gübrelik alanlar, su birikintileri, durgun sular, dereler, etkin bir şekilde ilaçlanarak sinek ve larvaların üremesinin önüne geçmek için çalışmalarına devam ediyor.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş