Düşmanları pusu kurup taksideki yolculara ateş açtı, olan 2 çocuk babası şoföre oldu

İstanbul Beyoğlu’nda, yolcularla aralarında husumet bulunduğu öne sürülen şüpheliler taksiye silahla ateş açtı. Yolcular yaralı halde olay yerinden kaçarken, şoför Samet Kubiloğlu hayatını kaybetti. Kubiloğlu’nun mesai arkadaşı, “Gencecik çocuk, 2 tane çocuğu var. Annesine de bakıyordu. Melek gibi bir insandı” dedi.

Düşmanları pusu kurup taksideki yolculara ateş açtı, olan 2 çocuk babası şoföre oldu
Yayınlama: 30.07.2023
A+
A-

Taksi şoförü Samet Kubiloğlu, Beyoğlu’ndan aldığı 3 yolcuyu Gaziosmanpaşa’ya götürdüğü sırada, taksiye silahla ateş açıldı. Saldırıda yolcular yaralanırken, 2 çocuk babası taksi şoförü Kubiloğlu olay yerinde hayatını kaybetti. Saldırıyı gerçekleştirenlerle taksideki yolcuların husumetli oldukları öne sürüldü.

TAKSİYE ATEŞ AÇIP UZAKLAŞTILAR

Yıldız Tabya Mahallesi’nde saat 04.00 sıralarında meydana gelen olayda; taksi şoförü Samet Kubiloğlu, Beyoğlu’ndan aldığı 3 yolcuyu Gaziosmanpaşa’ya götürmek için yola çıktı. Yıldız Tabya Mahallesi’ne geldikleri sırada taksideki yolcularla aralarında husumet bulunduğu öne sürülen şüpheliler taksiye silahla ateş açtıktan sonra uzaklaştı.

Düşmanları pusu kurup taksideki yolculara ateş açtı, olan 2 çocuk babası şoföre oldu

YOLCULAR YARALI HALDE OLAY YERİNDEN KAÇTI

Saldırı sırasında taksi park halindeki otomobile çarparak durabildi. Taksideki yolcular yaralı halde olay yerinden kaçarken çevredekiler durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri yaptıkları incelemede 2 çocuk babası taksi şoförü Samet Kubiloğlu’nun olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Düşmanları pusu kurup taksideki yolculara ateş açtı, olan 2 çocuk babası şoföre oldu

“MELEK GİBİ BİR İNSANDI”

Samet Kubiloğlu’nun taksici arkadaşı Alpay Kaya, “Tarlabaşı’nda taksicilik yapıyoruz. 3 şahıs geldi, Gaziosmanpaşa’ya gideceklerini söylediler. Arkadaşımız da götüreceğini söyledi. Sabah kahvaltı yapacağımız sırada Samet’i aradım. Telefonu hastane görevlisi açtı. Araç kurşunlama olayı olduğunu söyledi. Gencecik çocuk, 2 tane çocuğu var. Annesine de bakıyordu. Bunun arkasında kim duracak? Biz taksiciler kötü insanlar değiliz. Taksicilerin kötü lanse edilmesi neden? Alın işte bir canı kaybettik. Ne yapmamız lazım? Polisten öğrendiğimize göre dün gece yolcuların hasımları var. Pusu kuruyorlar ve arabayı tarıyorlar. 34 mermi çıktı. Yolcular kaçıyor. Bir mermi arkadaşımızın kalbine isabet ediyor. Samet’i 1 senedir tanıyoruz. Gerçekten melek gibi bir insandı. Kimseye bir zararı yoktu” dedi.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş