Dökülen simitleri toplamak için çevre yolunda trafiği durdurdular

ESKİŞEHİR’DE YOĞUN KAR YAĞIŞINDAN DOLAYI SİMİT SATTIĞI MOTOSİKLETİNDEN DÜŞEN VE SİMİTLERİ YOLA SAÇILAN YAŞLI AMCAYA, ARACIYLA YOLDAN GEÇEN VATANDAŞLARIN DURARAK YARDIM ETMESİ İÇLERİ ISITTI.

Dökülen simitleri toplamak için çevre yolunda trafiği durdurdular
Yayınlama: 03.02.2023
A+
A-

Eskişehir’de yoğun kar yağışından dolayı motosikletinden düşen ve sattığı simitleri yola saçılan yaşlı amcaya, aracıyla yoldan geçen vatandaşların durarak yardım etmesi içleri ısıttı.

Eskişehir’de sabah erken saatlerden itibaren etkili olan yoğun kar yağışı bazı bölgelerde hayatı adeta felç etti. Çevre yollarında da etkili olan yoğun kar yağışı, trafikte sıkışıklıklara neden oldu. Eskişehir-Ankara kara yolu Matbaacılar Sitesi mevkiinde simit sattığı motosikletiyle yoğun kar yağışına rağmen ilerlemeye çalışan yaşlı bir amca, kayganlaşan yolda dengesini kaybederek düştü. Motosikletinde bulunan simitler ise yola saçıldı. Çevre yolunda seyir halinde bulunan ve durumu fark eden sürücüler ise adeta yolu trafiğe kapatarak simitlerini toplamaya çalışan amcaya yardım etti.

İçleri ısıtan anlar sosyal medyada yüzlerce beğeni ile “İnsanlık ölmemiş” ve “Kalbi güzel insanlar, iyi ki varlar” gibi birçok yorum aldı.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş