Diyarbakır Havalimanı’nda Rent a Car Araçları İddiası

Diyarbakır Havalimanı’nda stoklandığı iddia edilen araçların Ticaret İl Müdürlüğü tarafından kontrol edildiği ve rent a car şirketine ait olduğu öne sürüldü.

Diyarbakır Havalimanı’nda Rent a Car Araçları İddiası
Yayınlama: 21.06.2023
A+
A-

Havalimanında stoklandığı iddia edilen otomobillerin rent a car araçları olduğu öne sürüldü

Diyarbakır Havalimanı‘nda stoklandığı iddia edilen araçlar Ticaret İl Müdürlüğü tarafından kontrol edildi

DİYARBAKIR – Diyarbakır Havalimanı otoparkında araç stokunun yapıldığı iddiası üzerine harekete geçen Diyarbakır Ticaret İl Müdürlüğü personelleri havalimanında denetim yaptı. Denetim sonucunda araçların stok için otoparka konulmadığı öğrenildi.

Bağlar ilçesinde yer alan Diyarbakır Havalimanı otoparkında eksi 1’inci katta mevcut görüntülerde ambalajlı ve plakasız yaklaşık 13 aracın park halinde görülmesiyle ‘araç stokçuluğu’ iddiası öne sürüldü. İddialar üzerine Ticaret İl Müdürlüğü nün harekete geçti. Edinilen bilgilere göre, araçların özel bir rent a car şirketine ait olduğu ve hepsinin plakasının mevcut halde bulunduğu öne sürülerek herhangi bir işlemin başlatılmadığı ileri sürüldü.

Otopark yetkilisinden edinilen bilgilere göre, plakasız ve ambalajlı araçların plaka, sigorta ve kasko işlemlerinin ardından Kurban Bayramı’na kadar hizmete sunulacağı öğrenildi. Öte yandan, il müdürlüğünün durumu öğrenmesi üzerine bahsi geçen yere gidilmesiyle herhangi bir stokçuluğun yapılmadığının belirtildiği öne sürüldü.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş