Dans ederek depremzedelerle dalga geçen şahsın özrü kabahati kadar büyük! Şikayetçi olduktan sonra özür diledi

Sosyal medyada yapılan canlı yayında dans ederek depremde zarar gören iller ve vatandaşlar hakkında söylediği sözler gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderilen şüpheli Ceren Özkayalar’ın ifadesi ortaya çıktı. Şüpheli ifadesinde, “Videoda söylemiş olduğum sözleri psikolojimin bozuk olması nedeniyle söyledim. Yaptıklarımdan çok pişmanım” dedi.

Dans ederek depremzedelerle dalga geçen şahsın özrü kabahati kadar büyük! Şikayetçi olduktan sonra özür diledi
Yayınlama: 08.02.2023
A+
A-

Türkiye yaşanan iki depremden sonra kan ağlarken, sosyal medyadan canlı yayın açıp dans ederek depremzedeler hakkında söylediği sözler gerekçesiyle Ceren Özkayalar hakkında re’sen soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında ‘halkı kin ve düşmanlığa tahrik’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilen şüpheli Özkayalar’ın savcılıktaki ifadesi ortaya çıktı.

ŞİKAYETÇİ OLMAYA GELDİĞİNİ SÖYLEDİ

Mesleği kuaför olan 41 yaşındaki şüphelinin ifadesinde, “Eşcinsel kişilerin takıldığı sosyal medya platformunda canlı yayın yapıyordum. Bu sırada beni izleyen kişiler bu videoyu kaydederek yayınlamışlardır. Bu videonun sosyal medyada gece vakti arkadaşlarımın haber vermesi üzerine öğrendim. Kişisel bilgilerimin yayılması nedeniyle şikayetçi olmak için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na kendim geldim. Videoda söylemiş olduğum sözleri psikolojimin bozuk olması nedeniyle söyledim. Yaptıklarımdan çok pişmanım, herkesten özür diliyorum. Bütün devletimden, vatandaşlarımdan özür diliyorum. Diyecek başka bir sözüm yok” ifadelerini kullandı.

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş