Çay ocağı işleten vatandaş, siyanür içerek canına kıymak istedi

İstanbul Pendik İlçesi’nin Kaynarca Mahallesi’nde daha önce kuyumculuk yapan ve ardından yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle çay ocağı işletmeye başlayan vatandaş, dükkanında siyanür içerek canına kıymak istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, siyanür içen vatandaşı hastaneye kaldırdı.

Çay ocağı işleten vatandaş, siyanür içerek canına kıymak istedi
Yayınlama: 12.08.2023
A+
A-

İstanbul Pendik‘te çay ocağı işleten ismi öğrenilemeyen bir kişi iddia göre siyanür içti. Kendini Kaybeden adam kendi dükkanında kustu. Çevredeki vatandaşlar tarafından polis ekiplerine şikayet edilen adam hastaneye kaldırıldı.

EKONOMİK SIKINTILAR YAŞIYORDU

İstanbul Pendik İlçesi’nin Kaynarca Mahallesi, Aydınlı Caddesi üzerinde bir çay ocağı işletmeciliği yapan bir dükkanda yaşanan olayda iddiaya göre Pendik’te daha önce kuyumculuk yapan ve ardından ekonomik sıkıntılar yaşayan ismi öğrenilemeyen adam çay ocağı işletmeciliği yapıyordu. Çevredeki vatandaşlardan alınan bilgilere göre bunalıma giren adam kendi dükkanında intihar etmek için siyanür maddesini alarak içti ve ardından kusmaya başladı. Kısa bir süre sonra adam bayıldı.

ÇAY OCAĞI MÜHÜRLENDİ

Çevredeki vatandaşlar tarafından sağlık ekiplerine ve polis ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından siyanür içen adam sedyeye koyularak hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri olayın yaşandığı çay ocağını mühürlerken olayla ilgili incelemeleri devam ediyor.

Olayın gören esnaflardan Özdemir Ekşi, “Biz dükkanda çalışıyorduk, memur arkadaşlar geldi. Anlayamadık, kalabalık oldu. Kahveci arkadaşımız siyanür içtiğini iddia ediyorlar. Öyle bir şey yapacak biri değil ama belli bir durum yok. Bakalım hayırlısı olsun” dedi.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş