Çanakkale’deki Orman Yangınında Köyler ve Mezarlıklar Küle Döndü

Çanakkale’de çıkan orman yangını, Yağcılar Köyü’nde büyük hasara yol açtı ve köy mezarlığı da yangına teslim oldu. Ayrıca, arama kurtarma personeline ağaç devrildi ve yaralanan personel hastaneye kaldırıldı. Yağlıca Köyü Mezarlığı ise yürek burkan görüntülere sahne oldu.

Çanakkale’deki Orman Yangınında Köyler ve Mezarlıklar Küle Döndü
Yayınlama: 24.08.2023
A+
A-

Çanakkale‘de çıkan orman yangını yerleşim alanlarını da küle çevirdi. Yangında büyük hasar alan Yağcılar Köyü’nde ise mezarlıklar alevlere teslim oldu.

Çanakkale’deki orman yangını rüzgarın etkisiyle birçok yerleşim alanını olumsuz etkiledi. Yağcılar Köyü ise yangından ağır hasar alan köylerden biri oldu. Yangın, Yağcılar Köyü’nde 4 evi yerle bir ederken, köy mezarlığı da yangına teslim oldu. Diğer yandan Yağcılar Köyü’nde çalışmalarını sürdüren arama kurtarma personelinin üzerine ağaç devrildi. Yaşanan olayda yaralanan arama kurtarma personeline ilk müdahalesi arkadaşları tarafından yapıldı. Daha sonra yaralanan personel sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Öte yandan yürek burkan görüntülere sahne olan Yağlıca Köyü Mezarlığı hem havadan hem de karadan görüntülendi. – ÇANAKKALE

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş