Bilecik’te öğrenci ve vatandaşların minibüs isyanına belediyeden cevap

BİLECİK’TE ÜNİVERSİTENİN AÇIKLAMASIYLA MİNİBÜSLERİN DOLU GİDİP DOLU GELMESİ HEM VATANDAŞLARI HEM DE VATANDAŞLARI ÇİLEDEN ÇIKARTIRKEN, KONU HAKKINDA BELEDİYEDEN AÇIKLAMA GELDİ.

Bilecik’te öğrenci ve vatandaşların minibüs isyanına belediyeden cevap
Yayınlama: 10.10.2023
A+
A-

Bilecik’te üniversitenin açıklamasıyla minibüslerin dolu gidip dolu gelmesi hem vatandaşları hem de vatandaşları çileden çıkartırken, konu hakkında belediyeden açıklama geldi.

Bilecik’te şehir için üniversitesi hattını dolu gidip dolu gelmesi ve güzergah üzerinde bekleyen öğrenci ve vatandaşların dakikalarca minibüs beklemesi üzerine öğrenciler sosyal medya hesaplarından belediyeyi etiket yaparak bu duruma bir çare bulmasını istemişlerdi. Bunun üzerine Bilecik Belediyesinden konu hakkında bir açıklama yapılarak, “Okulların başlaması ve şehir merkezimizde mesai saatlerinin değişmesiyle beraber minibüslerin yoğunluğuyla ilgili durum birimlerimiz tarafından gözlemlenmiştir. Konuyla ilgili olarak yeniden düzenlenen minibüs saatleriyle beraber vatandaşlarımızın ulaşımının aksamaması için çalışmalarımızı özenle yürütmeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz aylarda yaptığımız yeni minibüs ihalesinin yılbaşından sonraki etabı ise kartlı sisteme geçilmesi olacaktır. Hassasiyetiniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş