Altay Bayındır için imza töreni düzenlendi

Fenerbahçeli futbolcu Altay Bayındır, Dört yıl daha bu büyük camia ile birlikte sahada mücadele vereceğim için çok mutluyum dedi.

Altay Bayındır için imza töreni düzenlendi
Yayınlama: 20.03.2023
A+
A-

Fenerbahçe’de sözleşmesi 4 yıl uzatılan Altay Bayındır için Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde imza töreni düzenlendi. İmza töreninde Başkan Ali Koç ile yönetici Selahattin Baki yer aldı. 

Altay Bayındır için imza töreni düzenlendi

ALİ KOÇ: ALTAY’IN ÖRNEK BİR SPORCU, ÖRNEK BİR KİŞİLİK OLMAYA DEVAM EDECEĞİNDEN HİÇBİR ŞÜPHEM YOK

İmza töreninde konuşan Ali Koç, Altay Bayındır ile 4 yıl daha sözleşme uzattıklarını hatırlatarak, “Hem camiamıza, hem Altay’a, hem Türk futboluna, Altay’ın ailesine, sevdiklerine hayırlı uğurlu olsun. Biraz geç kaldık ama sonunda 4 sene imzaladık. Önümüzdeki 4 sene içinde neler olur, artık zaman gösterecek. Bildiğim bir şey var ki Altay’ın; hem Fenerbahçe’de sembol olmaya hem de Türk futbolunda örnek bir sporcu, örnek bir futbolcu, örnek bir kişilik olmaya devam edeceğinden hiçbir şüphem yok. Altay kardeşime hayırlı uğurlu olsun. Allah hem senin hem de camiamızın her daim yolunu açık etsin” dedi.

Altay Bayındır için imza töreni düzenlendi

ALTAY BAYINDIR: DÖRT YIL DAHA BU BÜYÜK CAMİA İLE BİRLİKTE SAHADA MÜCADELE VERECEĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

2019 yılında Fenerbahçe’ye geldiğini dile getiren Altay Bayındır, “O zamanki duygularım bambaşkaydı. Şu anda daha farklı olgunlukta, daha başka duygu ve düşünceler içerisindeyim. Çok mutluyum. Dört yıl daha bu büyük camia ile birlikte sahada mücadele vereceğim için çok mutluyum. İnşallah gelecek 4 yıl, geçmişte bıraktığım 4 yıldan daha güzel, daha keyifli, daha mutlu, daha huzurlu geçer. Burada iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla çok güzel şeyler yaşadım. Ama acı da olsa, kötü de olsa hepsinin güzel bir anısı oluyor. Dört yıl ağızdan bir anda çıkabiliyor ama bu dört yılın içinde yaşanmış pek çok şey var. İnşallah hep güzelliklerle, mutluluklarla, taraftarımızla iç içe, camiamızın bütün olduğu, beraber olduğu 4 yıl yaşarım. Farklı duygular içindeyim, çok fazla tarif edilip kelimelere dökülebilecek şeyler değil. İnşallah sağlıklı bir şekilde 4 yıl daha hep birlikte geçiririz” diye konuştu.

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş