Uyuşturucu ile mücadelede yargı üniversite işbirliği

ESKİŞEHİR CUMHURİYET BAŞSAVCISI ALİ YELDAN, ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ (ESOGÜ) REKTÖRÜ PROF. DR. KAMİL ÇOLAK’LA YAPTIĞI GÖRÜŞMEDE, UYUŞTURUCU VE UYARICI MADDELERLE İLGİLİ RAPORLAMA SÜREÇLERİ ELE ALINIRKEN, İKİ KURUM ARASINDA İŞ BİRLİĞİ YAPILABİLECEK ALANLAR HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

Uyuşturucu ile mücadelede yargı üniversite işbirliği
Yayınlama: 14.01.2023
A+
A-

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak’la yaptığı görüşmede, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle ilgili raporlama süreçleri ele alınırken, iki kurum arasında iş birliği yapılabilecek alanlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak’ı makamında ziyaret etti. Görüşmede Cumhuriyet Başsavcı Vekili Savaş Kılıç, Cumhuriyet Savcıları İsa Tucay ve Tayfun Atak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ramazan Erdağ, Prof. Dr. Kürşat Bora Çarman ve Prof. Dr. Hakan Demiral ile ESOGÜ Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ARUM) Müdürü Prof. Dr. Onur Koyuncu da bulundu.

Yapılan görüşmelerde uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle ilgili raporlama süreçleri ele alındı. İki kurum arasında iş birliği yapılabilecek alanlar hakkında görüş alışverişinde bulunan Ali Yeldan ve Prof. Dr. Kamil Çolak, daha sonra beraberce ESOGÜ Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ARUM)‘ini ziyaret etti.

Uyuşturucu ile mücadelede yargı üniversite işbirliği
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş