Taksicinin ahlaksızlığı kamerada! Yolcu o anda kayda girince tavrı bir anda değişti

Küçükçekmece’de bir taksi şoförü Sefaköy’de bir adrese gitmek isteyen müşterisini Beylikdüzü’nde otobüs durağına bırakmayı teklif etti. Müşteri adrese gitmekte ısrarcı olunca ikili arasında tartışma çıktı. Müşteri cep telefonu kamerasını açınca tavır değiştiren taksici “Tamam tamam ben kendimi yaktım” dedi.

Taksicinin ahlaksızlığı kamerada! Yolcu o anda kayda girince tavrı bir anda değişti
Yayınlama: 01.07.2023
A+
A-

İstanbul Küçükçekmece‘de iddiaya göre bir taksici, yolcuyu gitmek istediği adres yerine otobüs durağına bırakmak isteyince tartışma çıktı. İkili arasındaki tartışma ve taksicinin polisin ‘Dur’ uyarısına uymadığı anlar cep teleofnu kamerasına yansıdı.

VATANDAŞ SEFAKÖY’E GİTMEK İSTEDİ

Dün öğle saatlerinde D-100 Karayolu Küçükçekmece mevkiinde meydana gelen olayda iddiaya göre bir kişi, 34 TJN 99 plakalı taksiye binerek Sefaköy’de bir adrese gitmek istedi.

ARALARINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Taksici, Beylikdüzü yönüne gideceğini söyleyerek müşteriyi otobüs durağına bırakacağını belirtti. Bunun üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Müşterinin ‘Dur diyorum sana’ sözlerine rağmen durmayan taksi şoförü “Seni Sefaköy’e götürüyorum” diye cevap verdi.

POLİSİN “DUR” İHTARINA UYMADI

Müşteri iddiaya göre yol kenarındaki polislere şikayette bulundu. Fakat taksi şoförü polisin ‘Dur’ ihtarına uymayarak yoluna devam etti. Müşterinin “Polisten niye kaçıyorsun?” sorusuna bir kez daha “Sefaköy’e götürüyorum seni” diye cevap veren şoför taksiyi sürmeye devam etti. Tartışma sonucu taksici, müşteriyi istediği adrese bıraktı. Yaşananlar müşterinin cep telefonu kamerasına yansıdı.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş