Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Romanlara özel sosyal konut projesi başlatıyoruz

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 Roman Buluşması’nda Roman vatandaşlara özel sosyal konut projesi başlatacaklarını söyledi. Erdoğan, “Hedefimiz her Romana bir yuva. Sizlere uygun ödeme imkanlarıyla her kardeşimizi modern, huzurlu bir eve kavuşturmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Romanlara özel sosyal konut projesi başlatıyoruz
Yayınlama: 20.01.2023
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da düzenlenen “2023 Roman Buluşması-Yüzyılın Romanını Birlikte Yazıyoruz” programına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, programda yaptığı konuşmada Roman vatandaşlara müjdeyi verdi.

ROMANLARA ÖZEL SOSYAL KONUT PROJESİ

Erdoğan, Romanlara özel sosyal konut projesi başlatacaklarını belirtti. Erdoğan, “Sizlere yönelik özel bir sosyal konut kampanyası başlatıyoruz. İstanbul, Yalova, Edirne ve Bursa’da 5 bin 133 konutu, park, bahçe ve spor alanlarıyla sizlere teslim etmiştik. Halen İzmir, Kocaeli, Çanakkale ve Keşan’da sizlere yönelik çeşitli safhalarda konut projeleri bulunuyor. Hedefimiz her Romana bir yuva… Sizlere uygun ödeme imkanlarıyla her kardeşimizi modern, huzurlu bir eve kavuşturmak istiyoruz. 12 ilimizde bu projeyi başlatmak için hazırlık yapıyoruz. Halen oturduğu evini onarmak isteyenlerin de yanındayız. Bugüne kadar 6 bin 700 Roman kardeşimizin hanesini onararak veya yeni baştan yaparak kendilerine teslim ettik.” ifadelerini kullandı.

Ayrıntılar geliyor…

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş