Müge Anlı Derya ifşa olayı! (VİDEO) Mesajları ifşa oldu, Müge Anlı dondu kaldı! Müge Anlı Derya olayı nedir?

Müge Anlı’da Derya’nın eşiyle arasında geçen mesajlaşmalar ortaya çıkmıştı. Müge Anlı’da Derya Yalçınkaya ifşa mesaj olayının ardından Müge Anlı dahil hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler şaşkına uğramıştı. Peki, Derya Yalçınkaya kimdir? Müge Anlı Derya olayı nedir? Müge Anlı Derya olayı ne oldu? İşte Müge Anlı’da Derya Yalçınkaya video ve haber bilgileri!

Müge Anlı Derya ifşa olayı! (VİDEO) Mesajları ifşa oldu, Müge Anlı dondu kaldı! Müge Anlı Derya olayı nedir?
Yayınlama: 28.11.2022
A+
A-

Müge Anlı‘da Derya Yalçınkaya ifşa mesaj olayının ardından Müge Anlı dahil hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler şaşkına uğramıştı. Peki, Derya Yalçınkaya kimdir? Müge Anlı Derya olayı nedir? Müge Anlı Derya olayı ne oldu? İşte Müge Anlı’da Derya Yalçınkaya video ve haber bilgileri haberimizde…

MÜGE ANLI DERYA OLAYI NEDİR?

Müge Anlı’nın programında cinayete kurban giden 23 yaşındaki Selim Yalçınkaya’nın eski eşi Derya, anlattıklarıyla hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı. Eski eşinin kendisinden çoklu ilişki istediğini ifade eden genç kadın, “Ben evlendiğimden beri, kendini tatmin etmek için benimle aynı odada ‘Şunu da mı getirsek, şöyle mi yapsak gibi ilişkinin şeylerini anlatıyordu” dedi.

MESAJLARI İFŞA OLDU, MÜGE ANLI DONDU KALDI

Daha önceki programlarda Selim’in eski eşi Derya’nın, eşiyle arasında geçen mesajlaşmalar ortaya çıkmış ve bu mesajlar Müge Anlı dahil hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşkına uğratmıştı. Programda Derya’nın, eski eşine attığı “ihanet yazışmalarını” gösteren sunucu Müge Anlı, “Sen eşin ilk öldüğünde verdiğin ifadede kabul etmemişsin Erdoğan’la birlikteliğini. Ben senin 2 katın yaşındayım. Ben hiç kimseyle böyle konuşamam, ne eşimle konuşabilirim, ne bir kız arkadaşımla konuşabilirim. Hele ki eşime bu kadar böyle yaşadığım ilişkinin ayrıntılarını anlatmak… Kızım siz ne yiyorsunuz, ne içiyorsunuz?” demişti.

O MESAJLARA AÇIKLIK GETİRDİ

Programın yeni bölümünde de Yalçınkaya cinayeti gündeme gelirken, eski eş Derya, “ihanet yazışmalarıyla” ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Mesajlara açıklık getirmek istediğini söyleyen Derya, “Söyleyemedim ama artık benim üstüme yönelen bir şey var. Selim’in bana bu mesajları ayrıntısıyla yazdırmasının amacı kendisini tatmin etmesi aslında” dedi.

ÜÇLÜ İLİŞKİ İTİRAFI

Genç kadının bu sözlerinden sonra stüdyoda “Vaay! Ne adammış ya” sesleri yükseldi. Müge Anlı’nın tepkilere müdahale etmesi sonrası konuşmasına devam eden Derya, “Ben evlendiğimden beri, kendini tatmin etmek için benimle aynı odada ‘Şunu da mı getirsek, şöyle mi yapsak’ gibi ilişkinin şeylerini anlatıyordu” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı Derya ifşa olayı! (VİDEO) Mesajları ifşa oldu, Müge Anlı dondu kaldı! Müge Anlı Derya olayı nedir?

YANINDAKİ KADIN YÜZÜNÜ KAPATTI

Derya, eşinin “çoklu ilişki” itirafını yanında oturan kadının yüzünü kapatarak izlemesi dikkat çekti. Sözlerine devam eden Derya, “Benim bu mesajları atmamın nedeni, kendisi bana sürekli baskı yapıp, artık bunu normal bir şeye getirmişti kendini tatmin etmek için” şeklinde konuştu.

Müge Anlı Derya ifşa olayı! (VİDEO) Mesajları ifşa oldu, Müge Anlı dondu kaldı! Müge Anlı Derya olayı nedir?

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.