Müdür Sünnetci, hastane sınıfı ile görüştü

AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MİRAÇ SÜNNETCİ AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ VE HEMATOLOJİ BÖLÜMÜNDE YER ALAN HASTANE SINIFINI ZİYARET EDEREK ÖĞRENCİLER VE VELİLER İLE GÖRÜŞTÜ.

Müdür Sünnetci, hastane sınıfı ile görüştü
Yayınlama: 08.11.2023
A+
A-

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji Bölümünde yer alan hastane sınıfını ziyaret ederek öğrenciler ve veliler ile görüştü.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası” kapsamında, lösemi hastalığı hakkında toplum bilinci oluşturulması, lösemili çocukların ve ailelerinin yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekilmesi ve onlara destek olunması amacı ile Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji Bölümünde yer alan Hastane Sınıfımızı ziyaret ederek öğrenciler ve veliler görüştü.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet Ali Tuncer, Hastane Baş Müdürü Hatip Aydın, Onkoloji ve Hematoloji Sorumlusu Doç. Dr. İbrahim Eker, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayati Duman ve Okul Müdürü Mustafa Kutlu ziyaret sırasında Müdür Sünnetci’ye eşlik ederek Hastane Sınıfının eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Ziyaretleri ve hediyeleri nedeniyle öğrenciler ve veliler memnuniyetlerini dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’ye teşekkürlerini iletti.

Müdür Sünnetci, hastane sınıfı ile görüştü
Müdür Sünnetci, hastane sınıfı ile görüştü
sonbasin.com / İHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş