Kadın öğretmenden 4 öğrencisine cinsel istismar! Mide bulandıran olayda yeni detaylar ortaya çıktı

İstanbul özel okulda görev yapan İngilizce öğretmeni, 4 öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı. Davada mütalaa açıklanırken öğretmenin odasına ve asansöre çağırdığı öğrencilerin özel bölgelerine dokunduğu, çocuklara internetten cinsel içerikli videolar izlettiği öğrenildi.

Kadın öğretmenden 4 öğrencisine cinsel istismar! Mide bulandıran olayda yeni detaylar ortaya çıktı
Yayınlama: 02.02.2023
A+
A-

İstanbul Çekmeköy’de İngilizce öğretmenliği yaptığı özel okulda 4 öğrencisine yönelik cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle tutuklanan E.S’nin yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Anadolu 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık E.S. katıldı. Mağdur H.B.D’nin Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldığı duruşmada, taraf avukatları hazır bulundu.

ODASINA ÇAĞIRMIŞ

Duruşmada, Cumhuriyet savcısı esasa ilişkin mütalaasını açıkladı. Mütalaada, sanığın, asansörün yanına çağırdığı mağdur T.K’nin elini tutarak vücuduna dokundurttuğu, odasına çağırdığı diğer mağdur H.B.D’ye de fiziksel temasta bulunduğu aktarıldı.

CİNSEL İÇERİKLİ VİDEOLAR İZLETMİŞ

Sanığın, mağdur E.Ö.B’ye ise internetten cinsel içerikli video izlettiği, mağdur E.K’den de çıplak fotoğraflarını çekmesini istediği kaydedilen mütalaada, E.S. hakkında 4 çocuğa yönelik “zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı” ve “müstehcenlik” suçlarından toplamda 62 yıldan 173 yıla kadar hapis cezası istendi. Duruşmada söz alan tutuklu E.S, mütalaayı kabul etmediğini belirtti.

TAHLİYESİNİ TALEP ETTİ

Sanık E.S, “Öğrencilere başarı odaklı yaklaşmak istedim. 4 yıldır yılın öğretmeni seçildim. Kendileriyle ilişkim yanlış anlaşıldı. Suç işleme kastım yoktur. Tahliyemi talep ederim.” dedi. Mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı 26 Nisan’a erteledi.

173 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

Öğretmenin; 24 Şubat 2022’de tutuklanan sanığın 4 çocuğa yönelik “zincirleme şekilde çocukların cinsel istismarı” ve “müstehcenlik” suçlarından toplamda 62 yıldan 173 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.

sonbasin.com / haberler.com

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş