İYİ PARTİ 1. SIRA ESKİŞEHİR VEKİL ADAYI NEBİ HATİPOĞLUNUN BORSADA MANİPÜLASYON YAPTI İDDİALARI KAMUOYUNDA BOMBA ETKİSİ YAPTI

İYİ PARTİ 1. SIRA ESKİŞEHİR VEKİL ADAYI NEBİ HATİPOĞLUNUN BORSADA MANİPÜLASYON YAPTI İDDİALARI KAMUOYUNDA BOMBA ETKİSİ YAPTI
Yayınlama: 18.04.2023
A+
A-

İYİ Parti Eskişehir 1. sıra Milletvekili adayı Eskişehirspor’da bir dönem başkanlık yapmış ve tanınmış iş insanı Nebi Hatipoğlu’nun Borsa yatırımcısına milyonlarca zarar ettirdiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

 

Eskişehir’in tanınmış iş insanının yakın zamanda Parti içi temayül yoklamalarında delegelere para dağıtarak sıralamada 1. çıktığı, İYİ Parti genel merkezine aday olabilmek için müthiş rakamlar ödediği  iddiaları kamuoyunda çokça konuşulmuştu.

Hem Eskişehir hem de siyaset çevrelerinin konuştuğu “Nebi Hatipoğlu’nun kendisine ait olan ve yakın zamanda borsaya açılan EUROPEN adlı şirketinin” kendisine ait olan hisse senetlerini bir anda satışa çıkararak borsa yatırımcısının panik yapmasına ve hisse senetlerinin bir anda düşüşe geçtiği iddiaları hem borsa sayfalarındaki yorumlarda hem de kendisine ait olan resmi twitter adresinin paylaşımlarının altına borsada zarar eden yatırımcılarının yorumlar yaptığı, daha sonra Nebi Hatipoğlu’nun paylaşımlarını yorumlara kapatıldığı görüldü.

Sosyal Medyada zarar ettiğini iddia eden yüzlerce yatırımcı “tag” açarak “NebiHatipoğluAdayOlmasın” diyerek tepkilerini dile getirdikleri görüldü.

Borsa yorumlarını ve sosyal medyada yapılan bazı yorumları yayınlıyor takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.