İmamoğlu: Gerçekten şaşırmış durumda

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Pendik’te kanaat önderleriyle bir araya geldi. Programı sonrasında bir basın mensubunun Kurum’un ‘Kent Lokantaları’ ile ilgili söylemi hakkındaki sorusuna yanıt veren İmamoğlu, “. O ‘Kent Lokantaları’nda 2.5-3 milyon insan yemek yedi. Gerçekten şaşırmış durumda, zaman daraldıkça yapamayacağını anlıyor. Kendini ispat çabasında ama çok kötü cevaplar, sözler veriyor. 31 Mart’ı inşallah çıkartır” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu: Gerçekten şaşırmış durumda
Yayınlama: 09.03.2024
A+
A-

İmamoğlu, Pendik’te kanaat önderleri ile bir araya geldi. Programa CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı da katıldı. İmamoğlu programın gerçekleştiği salonun çıkışında bir basın mensubunun sorusunu yanıtladı. İmamoğlu, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’un ‘Kent Lokantası’ ile ilgili söylemleri hakkındaki soruya yanıt verdi.

“YAPILAN İYİ HİZMETLERİ AL KOPYALA ONLARLA DALGA GEÇME”

İmamoğlu, “Allah akıl versin. Bu laflarından sonra ben ne diyeyim. Ne dersine çalışmış, üzülüyorum. Ne bu milleti tanıyor. Yapılan iyi hizmetleri al da kopyala onlarla dalga geçme. O ‘Kent Lokantaları’nda 2.5-3 milyon insan yemek yedi. Gerçekten şaşırmış durumda, zaman daraldıkça yapamayacağını anlıyor. Kendini ispat çabasında ama çok kötü cevaplar, sözler veriyor. 31 Mart’ı inşallah çıkartır.” dedi.

“BEN HEP BURADAYIM”

İmamoğlu, alandan ayrılması öncesinde yaşlı bir kadın İmamoğlu’na gelerek, ‘Şimdiye kadar neredeydin, gelmedin, gezmedin şimdi geldin’ ifadelerine, ‘Sen güzel ablamsın, ben hep buradayım’ yanıtı verdi.

sonbasin.com / DHA

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş